• Fashion News  • Zvonové legíny: žhavý trend, který hýbe módním světem

Zvonové legíny: žhavý trend, který hýbe módním světem

Během roku se setkáváme s nespočet módními trendy a většina z nich se vrací z minulosti. Slim střihy vystřídaly kalhoty do zvonu, „zvonáče“, které jsou na scéně již řadu dlouhých let a momentálně vedou i u mladších generací. Nicméně v roce 2020 a 2021 se módní svět výrazně proměnil a zaměřil se hlavně na pohodlí, proto i nestárnoucí „zvonáče“ dostaly jiný rozměr, a to v podobě zvonových legín. V dnešním článku si ukážeme, jak tento trend vynosit!

Proč zvonové legíny?

Nejprve si řekneme pár výhod, proč zvonové legíny v šatníku zkrátka potřebujete! Jednou z největší výhodou je samozřejmě pohodlnost. Jelikož se jedná o legíny, které krásně přilnou k tělu, tak jsou bezpochyby nejlepším parťákem na letní večerní pikniky nebo výlety. Hlavně ženy menší postavy nebo postavy ve tvaru přesýpacích hodin tento trend s radostí uvítají. Dámy, které si vždycky přály mít nohy až do nebes, ocení právě zvonový střih, který postavu opticky prodlouží. A pokud Vaší největší (ne)pýchou jsou například širší boky než máte pas, nebojte se sáhnout po tomto trendu také- zvýrazníte tak svůj útlí pas a rozšířen střih do zvonu tak „sjednotí“ míry vašich nohou.

Na procházku do města jako dělané

Jak jsme již zmiňovali pohodlnost teď v módě vede, a proto se zvonové legíny perfektně hodí k uvolněnějšímu stylu oblékání. Takže na procházku nebo večerní posezení s přáteli jako dělané! Stačí ze skříně vytáhnout oblíbený top, triko, mikinu, obout stylové tenisky a dokonalý trendy outfit je na světě.

Zkuste to i s trochou elegance

Pokud jste ale příznivcem elegantnějších looků, nebojte, myslíme i na Vás. Jako skoro u všech trendů platí, že se dá všechno lehce zkombinovat. V tomto případě postačí mít v šatníku například sako, crop top, halenku a místo tenisek obujete sandálky na podpatku, lodičky nebo baleríny. Tak jednoduché to je. Obavy z toho, že na skleničku s přáteli oblečete legíny, určitě mít nemusíte. Už jen fakt, jak pohodlný outfit bude, Vás obav rychle zbaví.

Co říkáte na tento trend vy? Objeví se nakonec ve Vašem šatníku nebo zůstanete věrní klasice?

Zdroje fotografií: 1, 2, 3, 4, 5