• Fashion News  • 10 podzimních trendů, které se promítnou do módních ulic

10 podzimních trendů, které se promítnou do módních ulic

Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a podzimní móda nám již takřka pomalu klepe na dveře. I když mnoho z nás má podzim zafixovaný jako pochmurné období se sychravým a nevlídným počasím, avšak samotná podzimní móda dokáže být velice hravá. Oproti letnímu období, kdy účelně mnohdy volíme co nejvzdušnější, a i nejkratší kousky oblečení, podzim nám dává možnost se v módě takzvaně více kreativně vyřádit. Ovšem jaké trendy můžeme očekávat letošní podzim, a co nového bychom si do šatníku rozhodně měly pořídit? Pojďme se na to společně podívat!

Barevné dámské obleky

Jak již v úvodu bylo řečeno, podzim rozhodně nemusí plný chladných barev. Vystupte ze své komfortní zóny a prozařte ulice pomocí barevných obleků, které i rozhodně dokáží rozzářit váš den. Hot barvy letošního podzimu bude červená a modrá, zároveň ovšem vyberte takovou barvu, které bude lichotit vašemu odstínu pleti. Outfit můžete doplnit odváženější kabelkou a boty, které vám rozhodně pomůžou vystoupit z davu.

Koženkové kabáty

Vyměňte všudy známý koženkový křivák za kabát, který rozhodně bude působit více nápaditě. V chladnější dny vás skvěle zahřeje a zároveň se jedná o skvělý sofistikovaný kousek. Kabát z umělé kůže se dá kombinovat jak s úzkými kalhotami, tak i se sukní a rozhodně nemusíte zůstat jen u černé. Velice dobře vypadá i v hnědé a béžové barvě.

Přírodní tóny

Trend, který zde byl již několik sezón zpátky a rozhodně z kurzu jen tak nevyjde. Oblečení v přírodních zemitých barvách rozhodně budou vládnout i letošnímu podzimu, jelikož se skvěle kombinují a budou na vás zkrátka vždy vypadat dobře. Ať už se jedná o svetry, sukně či boty v těchto odstínech, rozhodně nebudete litovat koupě takového kousku, jelikož bude i nadále několik dalších sezón stále nadčasový a trendy.

Žluté maxi kabáty

Opět si ukažme, jak taková typicky letní barva dokáže být velice trendy v podzimním období. Řeč je o žlutých maxi kabátech, do kterých se doslova zamilujete. Rozjasněte tedy i ty nechladnější podzimní dny díky žlutému kabátu, do kterého se navíc celá krásně zachumláte.

Krémové kozačky

Tomuto trendu letošního podzimu rozhodněte nemůžete jen tak odolat. Kozačky v krémových odstínech dokáží váš outfit pozdvihnout na úplně nový level, jelikož rozhodně oživí váš dosavadní outfit. Je zcela na vás, pokud šáhnete po odstínu do bíla anebo naopak více do hněda, ideálně se však kombinují s elegantním kabátem.

Tygrované vzory

Pokud si myslíte, že zvířecím vzorům dávno odzvonilo, tak se určitě pletete. Obzvlášť nadcházející podzim se ponese v duchu tygrovaných vzorů, které dokáží být velice elegantní a zábavné zároveň. Tygrovaný vzor se velice dobře kombinuje s čistě černou barvou, tato kombinace vám totiž zaručí velmi trendy elegantní look.

Řetězové náhrdelníky

Opět se nám vrací docela již známý trend, a to masivní náhrdelníky. Zde jednoznačně platí pravidlo, že někdy je více, zkrátka čím výraznější náhrdelník, tím lépe. Jedná se o nadčasové doplňky, které se dají kombinovat s mnoha styly a nezáleží na tom, jestli zvolíte zrovna zlatou anebo stříbrnou variantu. Tento náhrdelník budete chtít mít na svém krku každý den, bez ohledu na to, kam máte zrovna namířeno.

Modrá s přírodními tóny

To, že přírodní tóny tenhle podzim budou rozhodně v kurzu jsme si zde již uvedli, ale kombinace neutrálních tónů s modrou? Ano správně, takhle kombinace bude nejžhavějším trendem letošního podzimu. Doplňte například světle modrý kabát kozačkami v přírodním tónu a uvidíte, jak tyhle barvy spolu krásně harmonizují.

Kožené rukavice

Kvalitní kožené rukavice jsou rozhodně kouskem, do kterého se vyplatí investovat. Nejenom, že vás v chladnější dny skvěle zahřejí, ale zároveň se opět jedná o doplněk, který z módy jen tak nevyjde. A jaké rukavice si pořídit a zároveň zůstat trendy? Letošní podzim dává zelenou barvám a ani u rukavic to nebude výjimkou.

Kabelky ve tvaru vaku

Co se týká trendů ohledně kabelek, rozhodně největším must have podzimu budou kabelky ve tvaru vaku. Jsou sice nenápadné, ale svým neobvyklým tvarem dodají vašemu outfitu ten správný šmrnc.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20