• Lifestyle  • 27JEWELRY představuje kolekci dětských náušnic, které jsou nositelné po celý život

27JEWELRY představuje kolekci dětských náušnic, které jsou nositelné po celý život

Je tu léto a spolu s ním i naturální potřeba všech žen, dívek, dokonce i malých holčiček se zdobit a zkrášlovat. V létě přeci trávíme mnoho času ve společnosti, ať už na pražské náplavce s přáteli, restauraci, baru či pouze na zahradních grilovacích radovánkách s rodinou. V tomto období se snad ještě mnohem více vyjímají na ženském či dětském krku, uších či kotnících šperky. Společnost obecně přijala stereotyp, že šperky jsou záležitostí drahou, těžko dostupnou, pouze pro určitou vrstvu společnosti. Tak to být ale vůbec nemusí. Váš outfit přeci nemusí být doplněn přívěskem od Bvlgari či Cartiera, je zde mnoho možností, jak obohatit svůj letní look, podpořit lokální české šperkaře a neutratit půlku své výplaty. Odpovědí je 27JEWELRY.

V mém okolí je stále častější poptávka po opravdu kvalitním a zároveň originálním a zajímavém českém šperkaři, který se sice drží tradičních hodnot, ale celé kolekci je schopný dodat glanc, originalitu a zároveň vyhovuje naším estetickým očekáváním. Právě taková je česká šperkařka Lenka Kerlická, která tvoří pod svou značkou 27JEWELRY.

V současné době představuje Lenka kolekci dětských náušnic, které vaší holčičce udělají vedle ovocného poháru se zmrzlinkou a jahodami jistě velkou radost. Co se týče materiálu, ze kterých jsou šperky tvořeny, Lenka si ráda hraje výhradně se zlatem, jelikož na něj pokožka na dětských uších reaguje ze všech kovů opravdu nejlépe. Vše doplňuje přírodními kameny, to jako třešničku na dortu.

V kolekci ss18 se objevují motivy růžiček, srdíček a různých ornamentů, blížících se svým tvarem kolečku či malému oválku. Všechny dostupné verze jsou provedeny jak v bílém zlatě, tak také klasické zlaté.

Jelikož jsou šperky garantem té nejvyšší kvality, malá slečna je unosí opravdu více než jednu sezonu. Šperky Lenky Kerlické s ní zůstanou po zbytek života, ať už na uších či jako památka na její první šperk.

271
27JEWELRY_90
27JEWELRY_94
27JEWELRY_92
27JEWELRY_99b

Zdroj: archiv 27JEWELRY