• Styling  • 5 trendů z 80. let, které se tento podzim vrací

5 trendů z 80. let, které se tento podzim vrací

Je všeobecně známo, že módní trendy se stále vrací a to, co nosily naše maminky či babičky, je právě in. Pojďme se podívat na to, co bude trendy tento podzim.

Osmdesátá léta jsou oblíbená nejen muzikou a skvělými filmy, které byly v těch letech natočeny. Módní trendy této doby jsou oblíbené u většiny žen i mužů po celém světě. Přinášíme několik kousků, s kterými na podzim zazáříte!

Mom jeans

Přiléhající pas, rozšířené nohavice zúžené u kotníků. Všichni tento typ kalhot známe. Lichotí všem typům postavy a dají se kombinovat s čímkoliv. Dobře vypadají s upnutým tričkem, ale i oversize košilí. Nic nezkazíte ani podpatky.

Nebojte se ani vzorů či barev. Střih podobný mom jeans najdete v různých barvách, látkách i se zajímavými vzory.

Vycpaná ramena

Na podzim je ideální vytáhnout ze skříně barevné sáčko. A proč ne rovnou ze skříně maminky? Nadýchané vycpávky ramen k osmdesátkám neodmyslitelně patří. Elegantní sáčko kombinujte s kalhotami rovného střihu a podpatky. Budete vypadat neuvěřitelně žensky a skvěle!

Barevné mikiny s logy

Velké mikiny různých vzorů, barev, s obrovským logem na hrudníku. Pokud si potrpíte na second handy, takových mikin tam najdete spousty. Tommy Hilfiger má teď novou kolekci, kde takových mikin taky najdete spousty. Stačí jen vybrat tu pravou.

Na chladnější dny skvěle funguje džínová bunda přes mikinu. Vypadá to skvěle a je to super pohodlné!

Velká košile

Košile našich dědečků. Tak by možná znělo přesnější označení. Velké košile, ať už jednobarevné či vzorované se hodí opravdu ke všemu.

Můžete je nosit rozepnuté, zastrčené do džínů či svázané do ledabylého uzlu. Kombinovat můžete s teniskami i s podpatky.

Vrstvení

Nošení trička s dlouhým rukávem pod tričko s krátkým je musthave nejen 80. let. Skvěle vás zahřeje a vypadá fantasticky!

Nebojte se kombinovat barevná trička, ale pokud chcete vsadit na eleganci, vyberte si černý rolák, na který oblíknete bílé tričko. Vlasy stáhněte do uhlazeného culíku a doplňte look velkými náušnicemi,  které jsou mimochodem také trendem osmdesátých let.

Zdroj fotografií: 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15