• Fashion News  • 6 Ideálních bot, které unosíte nejen v létě

6 Ideálních bot, které unosíte nejen v létě

Boty jako šperk, tuto hlášku můžeme nespočetněkrát slyšet od seriálové postavy z 90. let Carrie Bradshaw. Obuv jednoznačně dotváří outfit a dokáže oživit jednoduché kousky či naopak může zcela korespondovat s outfitem. Ačkoliv to tak mnohdy nepůsobí, i boty jsou naší vizitkou, prezentují náš vkus, životní styl a v neposlední řadě trendy. My z redakce DailyStyle.cz jsme pro Vás sestavili žebříček šesti modelů, které musíte mít ve své sbírce.

Converse x PLAY Comme des Garçons 2020

Nesmrtelná klasika doplněná o originální logo značky PLAY Comme des Garçons vydala nové kousky pro jaro/léto 2020 s názvem In The Mood For Color. V kolekci naleznete nepřeberné množství reflexních a pastelových barev, které doplnili klasickou bílou a černou variantou tenisek.

Toms Espadrilky

Je typickou značkou na léto a asi nikomu tento plátěný model netřeba představovat. Proč jsme ho ale zařadili do výběru byl fakt, že Toms se v minulosti i nyní zaměřuje na pomáhání potřebným. V minulosti jste si mohli vybrat několik projektů, které prostřednictvím zakoupení boty podpoříte. Nyní běží projekt, v nímž garantují, že jedna třetina jejich čistých zisků směřujeme do Globálního dárcovského fondu TOMS COVID-19. Tento fond podporuje zaměstnance v prvních liniích globální zdravotní krize, což znamená, že při každém nákupu TOMS pomáháte také vy.

Vagabond Slipper

Kožená bota provedená s maximální pečlivostí a s důrazem na detail. Tak by se dala jednoduše popsat Vagabond Slipper. Díky minimalistickému vzhledu lze botu nosit téměř k čemukoliv a na jakékoliv akce. Navíc patu lze lehce složit a rázem vytvoříte pantofle, aniž byste poškodili vzhled.

Sandály Nero – Red Valentino

Tento model v nás jednoznačně evokuje léto. Jeho slaměné prvky vás okouzlí na první pohled. V dostání je v různých odstínech a provedeních. Tento styl sluší každé ženě v jakémkoliv věku. Navíc je pohodlný a skýtá dostatečnou oporu při chůzi díky pleteným šňůrkám okolo kotníku.

Karl Lagerfeld Pandora SlingBack Shine

Elegantní silueta s precizním zpracováním, vhodná do práce či na společenskou akci. Saténová stužka honosící se nápisem značky podtrhuje atmosféru kolekce Karl 2020.

Alexander McQueen Trend Slick

Už od chvíle, kdy na přehlídce Alexander McQueen vypustili na molo tento typ boty, stihlo se doslova davové šílenství. Všichni je chtějí a čekací lhůta v buticích je 5 – 6 měsíců. Nyní je tento typ základním pilířem módního domu. Ač je tento kousek transparentní, je stále na noze viditelný, mohou za to především zbarvené proužky v odstínu duhy.

Zdroj : 1., 2., 3., 4., 5., 6.,7.,