• Beauty  • 6 nejpopulárnějších svatebních make-up trendů pro letošní rok

6 nejpopulárnějších svatebních make-up trendů pro letošní rok

Čeká vás letos svatba a stále si nevíte rady se svatebním make-upem? Tak to jste na správném místě! Poradíme vám, které make-upy jsou nyní populární, a ve kterých se budete cítit sama sebou. Svatba je přeci náš den, kdy jsme princeznou a vše musí být kouzelné!

Pravidlo číslo jedna…, buďte sama sebou = přirozený makeup

Vaše svatba, Váš den, Vaše pravidla. Make-up volte hlavně podle toho, abyste se v něm cítila jako vy! K čemu trendy make-up, když se v nejdůležitější den vašeho života necítíte volně a lehce… Proto volte účes a vizáž podle vašeho pohodlí a poté dejte na radu vizážistky a okolí.

Na co si dejte při líčení pozor…

Oči zvýrazněte nanesením světlejšího korektoru v jejich okolí a vaše pleť se rozzáří a oči se vám opticky zvětší. Navíc zakryjete tmavé kruhy pod očima. Budete pak působit svěže a odpočatě. Svatební líčení potřebuje barvy kompenzující bílou barvu šatů, proto volte pastelové, pudrové barvy laděné do růžové, béžové, zlaté… Vaše pleť musí vypadat hladce a sjednoceně. Soustřeďte se na přirozeně působící pleť a decentní obočí, které zvláště u blondýnek příliš neztmavujte, mělo by být jen o stupínek tmavší nebo stejné jako je barva vašich vlasů. Řasy ba naopak volte delší a hustší, tady pomůžou nalepovací trsy 😊

Jednoduchost, lehkost a přirozená krása, to je nahý make-up

Nezapomeňte si stále opakovat, že v jednoduchosti je krása. Ve svatební den jste krásná princezna a podle toho by měl vypadat i váš look. Tedy i výrazný styl by měl vypadat přirozeně a sedět k vaší osobě. Zvolte nude make-up tz. nahý makeup. Důraz klademe hlavně na přírodní materiály. Květiny ve vlasech a něžnost. Laďte líčení k šatům, ať to máte v jednom duchu. Romantickým makeu-pem nikdy nic nezkazíte. Jemné pudrové barvy, narůžovělé lesky na rtech a řasy jako panenka…

Boho styl

Boho styl je jednoduchý styl, který má působit velice jemně, svěže a zvýrazňovat přirozenou krásu nevěsty. Tady dejte s bohem výrazným líčidlům. Zapomeňte proto na silnou vrstvu líčidel a raději zvolte lehký make-up doplněný rozjasňovačem. Zvolte jemně růžovou tvářenku i oční stíny proto volte zejména v narůžovělých až meruňkových odstínech, které můžete doplnit slavnostní zlatou nebo rose gold barvou. Rty zvýrazněte pomocí lesku v růžovém, malinovém, korálovém nebo třešňovém odstínu.

Rozzářený obličej

Jedním z hlavních beuty wedding trendů je přirozená záře kůže, která je dosažena technikou jako konturování a třpytivými nebo lesklými pigmenty. Ty vytváří přirozenost nevěsty a zářivou pleť. I přes svou zdánlivou jednoduchost, je to docela složitý make-up, který vyžaduje dokonale připravenou a hydratovanou pleť.

Nestárnoucí kouřovky

Smokey oči nebo taky kouřovky jsou stále populární klasikou ve svatebním make-up. Kouřový efekt vzniká na vytváření hladkých přechodů dvou odstínů. Pro oči, můžete použít všechny odstíny hnědé, růžové, zlaté nebo i šedo-černé. Tento make-up vypadá velmi působivě a zvýrazní výraz nevěsty.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6