• Fashion News  • ADIDAS WOMEN 2015

ADIDAS WOMEN 2015

Včera jsme se zúčastnili představení značky Adidas. Šlo o prezentaci nové kolekce Women pro jaro/léto 2015. 

Adidas vytvořil kolekci, která spojuje módní trendy s novými technologiemi, aby se ženy, cítily nejen pohodlně ale i sexy.

Celá kolekce se dá díky trendy potiskům skvěle kombinovat a vrstvit dle Vaší potřeby.

Hlavní kolekce Adidas Women je rozdělena do několika podkolekcí, takže si vyberete přesně to, co potřebujete a v čem se budete cítit zcela jedinečně.

Běhání

Běžecké řady Supernova, Adizero a Response nabízí zákaznicím maximálně funkční oblečení, ať už jste začátečnice či pokročilá běžkyně.Za zmínku určitě stojí běžecká obuv a to konkrétn model Energy Boost nebo Supernova Glide. Obuv vybírejte podle toho, jaký povrch pro běhání preferujete.

H10419_TR_Key_Model_Look_22_RGB

Fitness

Tato podkolekce nabízí nejširší výběr oblečení vhodného pro trénink do posilovny, počínaje velmi pohodlným spodním prádlem až po trička a mikiny. Nesmí také chybět tréninkové tašky, které celý outfit skvěle doplní.

Outdoor

V podkolekci Outdoor za zmínku jistě stojí stylové vesty a bundy, které výborně izolují chlad a zároveň jsou velmi lehké a skladné. Milovníci outdoorových aktivit jistě znají technologii Traxion, která dodává obuvi značky Adidas vysokou přilnavost a stabilitu, což činí botičky naprosto perfektní volbou pro výlety do hor.

Plavání

Značka Adidas vytvořila kolekci jednodílných plavek z materiálu, který je 100% odolný chlóru ale i trendy bikiny, které můžete využít při plážových aktivitách.

H10419_TR_Key_Model_Look_27_RGB

V nové kolekci si jednoduše vybere každá, ať už jste aktivní sportovkyní nebo se se sportem chystáte začít, tak neváhejte navštívit prodejny značky Adidas. Jejich seznam najdete na jejich oficiálním webu.