• Fashion News  • adidasOriginals jaro/léto 2014
adidasOriginals S/S2014

adidasOriginals jaro/léto 2014

Nejznámější sportovní módní značka Adidas představila novou kolekci jaro/ léto 2014, adidasOriginals S/S2014
která se poohlíží hluboko do minulosti, zároveň však otevírá možnosti k novým experimentům.

Pánská kolekce potvrzuje retrospektivní pohled návratem fotbalových triček s potisky na motivi zemí, které se sportovního svátku účastní. Dominují outdoorové vzory, syté zemité barvy
a samozřejmě nechybí ani pro tento rok hodně výrazná nestárnoucí bílo-černá kombinace.
Pánové se dočkají uvedení boty Mutombo TRX, jenž měla být původně představena v průběhu basketbalového svátku All-Star-Weekend v roce 1993.

Dámská část kolekce adidasOriginals se skládá z letních tílek s ramínky na zavazování, uzlů na tričkách a barevnosti, která je zdánlivě vybledlá od slunce. Kombinace černé a šedé v batikovaných sedmikráskách je na rozdíl od odvážnějšího motivu bílé hadí kůže či lebek jemnější. Dámjy se také mohou těšit na luxusní tenisky Stan Smith, jenž mají nově také klínový podpatek.

Tradiční rockový vzhled, který nově přináší drsné trojlisté logo adidasOriginals z kónických cvočků, ostře kontrastuje s dívčím puntíkatým vzorem a romantickým motivem růží. Obě kolekce jsou zároveň inspirovány prvky indiánské kultury v podobě barevných geometrických tvarů a třásní. V dámské kolekci oblečení je navíc patrná inspirace jezdeckou módou a to především díky využití jemných stužek podle vzoru kokard.

Sami jsme velmi zvědaví, co vše nám nová kolekce přinese.