• Gastro  • Aurosa – jedinečné pivo pro ženy!

Aurosa – jedinečné pivo pro ženy!

Že mají chlapi rádi pivo je všeobecně známý fakt, že ale dostanou své pivo i ženy slyšíme poprvé! Pivo je skvělá záležitost, pro mnohé z nás je však příliš hořké, není úplně ženským nápojem nebo mu „to“ něco chybí a proto necháváme jeho konzumaci na mužích. Aurosa přišla ale ze super novinkou, kdy z piva vzešlo něco nadpozemského, vytvořeného přímo pro dámské chuťové pohárky.

og-image-aurosa

Tento nápad, vytvořit rize ženské pivo vznikl v malebném zámku Rychvald na východě Česka. Úkolem bylo dát vzniknout lahodnému, jemnému ale zároveň výraznému, designovému a stylovému pivu, které nebude příliš hořké, ale přesto to bude pivo! Nepasterizovaný a nefiltrovaný 11° polotmavý ležák vyniká lahodnou, avšak zároveň silnou chutí, do které se prolíná okouzlující příroda a láska rodinného pivovaru, který za vznikem Aurosy stojí. Hlavní přísadou je karamel, díky kterému je pivo méně hořké.

image aurosa foto

Design láhve a skleniček je laděn tak, aby vystihoval povahu samotného piva – je elegantní, něžný a s černými detaily, které symbolizují silnou chuť. Aurosu můžete zakoupit ve vybraných hotelech a restauracích nebo na eshopu.

Zdroj fotografií: Aurosa


12418850_184281221925562_6701740827594913176_o

Aurosa 

www.aurosa.cz

Facebook Aurosa

Instagram @aurosa_official