• ppl talk  • Barbora Kotalíková se zamilovala do Kalifornie!

Barbora Kotalíková se zamilovala do Kalifornie!

Známá blogerka z BK Blog, která se nedávno stala maminkou s námi sdílela své zážitky o její oblíbené letní dovolené.

Jsem duší cestovatel…. Miluju svým způsobem každé místo na světě. Můj názor je, že každé místo je krásné, ale každému přiroste k srdci něco víc něco míň. Cestování je pro mě škola života a učení za pochodu. Můžete se naučit mnohé a poznat mnohé. Jsou to vzpomínky, které vám nikdy nikdo nevezme a můžete z nich čerpat do konce života. Každé místo vás něco naučí. Mám mnoho oblíbených míst, ale když mám vybrat jedno, tak bych si dokázala představit žít v LOS ANGELES (Californie). Tam to miluju a vždy nejspíš budu. Nejkrásnější vzpomínky, zážitky, přátelé a hlavně ten lifestyle! I LOVE IT. Florida tomu ale šlape na paty! Cestujte, dokud vám síly stačí. Moje DROGA. Moje ENERGIE. Moje NABÍJEČKA.

Myslím, že by čtenáře moje sáhodlouhé historky asi nebavily (smích). Četli by tento rozhovor opravdu dlouho. Doporučím sledovat blog, Instagram a Snapchat a zážitky prožívat se mnou v pravou chvíli.

LA /Kalifornie je opravdu obrovská a nabízí nespočet možností. Doporučuji například: udělat road trip od SAN DIEGO po LA kolem oceánu – navštívit LA JOLLA – PACIFIC OCEAN  – ENCINITAS a mnohé další městečka podél pobřeží. Úžasné místo v MALIBU na oběd a večeři – NOBU a MALIBU FARM. Miluji MANHATTAN Beach – vintage obchůdky, úžasné restaurace s výhledem na oceán. A určitě navštívit  HIKING místa, kterých je tam nespočet. Nejkrásnější západy slunce. Je tam toho opravdu mnoho. Myslím, že každý si tam přijde na své.

Fotografie: Archiv Barbory