• Events  • Baťa Fashion Weekend 2018 aneb na co se můžeme těšit 28. dubna?

Baťa Fashion Weekend 2018 aneb na co se můžeme těšit 28. dubna?

Ve dnech 28. – 29. dubna 2018 se v předním městě módy Miláně bude konat již druhý ročník Baťa Fashion Weekendu.  Tato výjimečná událost nabídne nejen přehlídku designových návrhů bot, módní přehlídky ale také soutěž pro mladé návrháře Young Designer Challange.

Baťa si zakládá na podpoře mladých talentů, a proto, stejně jako v minulém roce, bude velká část věnována právě již zmiňované soutěži Young Designers Challenge.  Díky marketingovému týmu Baťa The Brand a spolupráci s vysokoškolskými instituty vznikají originální kolekce plné zajímavých a neotřelých nápadů. V letošním roce se můžete těšit na 6 finalistů z každého ateliéru, kteří budou zpracovávat téma elegantní dámské boty oživené prvky od značky Preciosa. Vítězné projekty z každé univerzity budou realizovány a budou k dostání v obchodech Baťa po celém světě.

Hlavní přehlídka se uskuteční v sobotu 28. dubna a nabídne průřez novými modely pro kolekci SS 2018, diváci se pak můžou těšit i na ukázku limitovaných edicí. Výrazné a extravagantní modely, podají zprávu o tom, kam se Baťa jako značka posouvají.

Součástí akce bude také uvedení spolupráce s obuvnickou značkou Aldo, jejíž výsledkem je dámská a pánská řada RED LABEL. Kolekce je inspirována ulicemi New Yorku a také Londýna.  Samotná kolekce pak vznikala ve spojených státech.

Pokud si nechcete událost nechat ujít, ale italské město vám přeci jen přijde trochu z ruky, nezoufejte, akce bude živě vysílána v sobotu 28.dubna od 20:55 a to na facebookové stránce společnosti Baťa.

 

Foto: Archiv značky