• Fashion News  • BIBLOO ve spolupráci s ODIVI představuje limitovanou kolekci triček v rámci projektu ODVÁŽLIVCI

BIBLOO ve spolupráci s ODIVI představuje limitovanou kolekci triček v rámci projektu ODVÁŽLIVCI

Módní e-shop BIBLOO dlouhodobě podporuje originální projekty, spolupracuje se zajímavými návrháři a osobnostmi ze světa módy a designu. V tomto roce se BIBLOO rozhodlo podpořit projekt ODVÁŽLIVCI. Společně dle návrhu české značky ODIVI a módní návrhářky Ivy Burkertové vytvořilo BIBLOO limitovanou edici s názvem ODVÁŽNÁ TRIČKA. Dva modely pro ženy a jeden pro muže podporují projekt, který motivuje k pozitivním změnám a odvážným krokům. 

Všichni si někdy v životě přejeme něco změnit. Často ale máme ze změny strach. Pokud chceme něco změnit, stačí když najdeme odvahu k prvnímu kroku. Projekt ODVÁŽLIVCI představuje příklad lidí, kteří každým dnem ukazují svými postoji, názory a činy svou odvahu. O své příběhy o prvním kroku a odvaze se rozhodli podělit známé osobnosti jako například: Tamara a Tomáš Klusovi, Ewa Farna, Martin Šonka, Josef Klíma, Nela Boudová, Aneta Krejčíková, Petr Pilát a Lucie Špaková, organizátorka projektu.

Celý projekt ODVÁŽLIVCŮ doprovází kampaňové fotografie

_DSF1467nahled flat01
_DSF1131nahled flat01
_DSF4488nahled flat01
_DSF4310nahled flat01
_DSF4233nahled_varB_flat01
_DSF4186nahled_varA_flat01
_DSF2272nahled flat01
_DSF2197nahled flat01
_DSF1905nahled flat01

Svoboda, láska, odvaha a pokora jsou slova designových triček vytvořených v limitované edici pod taktovkou BIBLOO, ODIVI a ŠTROODL pro projekt ODVÁŽLIVCI. Trika, která byla pojmenována jako ODVÁŽNÁ TRIČKA mohou být prvním krokem ke změně a odvaze, po které třeba toužíte.

Náhledněte do galerie limitovaných designový triček

1
5
6
7
2
3
4

Triko může být vaším projevem podpory projektu a osobním talismanem, který vám zůstane. Trička vytvořená pro muže ze 100% bavlny v bílé, černé a fialové barvě za cenu 1 190 Kč mají osobní vzkaz v podobě důležitých slov napsaný na zadní části trika – na levé straně, blíže k srdci.  Pro ženy byly vytvořeny dva modely. Delší triko, které se dá nosit i jako šaty, s delším textem v béžové, černé a fialové barvě za cenu 1 690 Kč a originální síťovaný top v černé barvě, který je možné zakoupit za cenu 1 390 Kč na internetovém portálu bibloo.cz nebo v BIBLOO CONCEPT STORE ve 4. patře obchodního domu Kotva.

Zdroj: archiv e-shopu BIBLOO