• Styling  • Boho maxi šaty jako must have kousek. Jak je zkombinovat v letních dnech?

Boho maxi šaty jako must have kousek. Jak je zkombinovat v letních dnech?

Maxi šaty jsou naprostý MUST HAVE kousek každého léta! Jsou vzdušné (takže do horkých dní jako dělané), ženské, stylové, a také velice praktické, protože v nich hravě schováte i nějaké to kilo navíc, popřípadě se v nich ani nemusíte omezovat na žádné letní akci, kde se podává spousta dobrot k zakousnutí. Tyto šaty jsou naprosto „food friendly“! Praktičnost a styl, co víc si přát? Mrkněte tedy s námi s čím je kombinovat, abyste byla celé léto za hvězdu. 

Denim

Maxi šaty v kombinaci s denimem působí nenuceně a uvolněně, s tímto kouskem nikdy nešlápnete vedle. Tip: Zapátrejte ve skříni a oprašte starou denimovou vestu, letos totiž tento kus oděvu zažívá obrovský comeback!

Klobouk

Výrazný doplněk jakým je klobouk je pro boho maxi šaty jako stvořený, posuďte samy.

Zajímavé boty

Doplňte šaty výraznou stylovou obuví a povyšte maxi šaty na trochu jiný level. A pokud nemáte náladu na podpatky, směle k nim obujte tenisky, díky nim vás na výletě bolet nohy určitě nebudou a ještě budete působit jako pravá znalkyně módy.

Kožená bunda

V chladnějších letních dnech se nebojte sáhnout po oblíbené kožené bundě, s maxi šaty vypadá skvěle a usměrní romantické ladění celého outfitu.

„Cool“ doplňky

Sláma, juta, dřevo – boho styl ještě více umocníte volbou doplňků v podobném duchu.

Zdroje: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19