• Lifestyle  • Cestujte chytře a stylově- 3 cestovní tašky, do kterých se vyplatí investovat

Cestujte chytře a stylově- 3 cestovní tašky, do kterých se vyplatí investovat

Najít perfektní zavazadlo, kam se vám bude vejít několik párů bot a všechny kabelky, které stejnak určitě nevyužijete je velký oříšek. Stejně tak se odlišit od obyčejných kufrů až pojedou na páse, není nic lehkého. Pokud využijete našich typů, kufr najdete na metry daleko!

American Tourister

Značka American Tourister nabízí mnoho zavazadel, s kterými se určitě nudit nebudete. Nespočet potisků a velikostí nás osobně velmi baví! Disney postavičky, Barbie či zvířátka nadchnou i ty nejmenší.! Mimo zavazadel a kufrů nabízí i skvělé batohy.

Velkou výhodou těchto kufrů je, že jsou pevné a prostorné.

Firma teď nově přišla s kolekcí ALUMO. Tajemství jejího úspěchu je hliník, z kterého je kufr vytvořen. Díky němu jsou věci uvnitř kufru ve větším bezpečí. Hliník však není to jediné, co vaše věci ochrání. Kufr má dvoubodový zamykací systém s třímístnou kombinací. Navíc celá kolekce působí velmi luxusním a elegantním dojmem!

Na oficiálních stránkách právě probíhají letní slevy, kde najdete i sady několika kufrů za výhodné ceny.

Thule

Samotná značka se mimo kufrů specializuje i na kočárky, vozíky na kolo a ostatní příslušnosti. Na jejich stránkách najdete plno kategorií, na které se můžete podívat.

Kufry jsou tvořeny vnitřními chrániči rohů, pevným rámem a vyztuženým předním dílem pro větší ochranu. Obsahuje i vnitřní stahovací systém, který drží osobní věci na svém místě. Kufr se dá i pohodlně vést díky teleskopické rukojeti. Ta snižuje kývání a dostává energii ke kolečkům.

Kufry se vyrábí ze sta procent v Evropě z polykarbonátu. Proto je tak lehké a nárazuvzdorné.

Firma si zakládá na jednoduchém vzhledu a provedení.

Fjällräven

Tato značka původně ze Skandinávie je vám určitě známá hlavně díky batohům, jejichž trend se rozrostl po celém světě. Ne jenom batohy tato značka nabízí. Na jejich stránkách můžete najít produkty, od oblečení až po krosny.

A právě jejich krosny vám chceme ukázat. Ne každý rád cestuje s kufrem, stejně tak cestování není jen relax u moře. Ať už se rozhodnete pro batoh, tašku či krosnu, nemůžete udělat chybu.

Můžete si vybrat z několika velikostí, stylů a barev. Popruhy na krosnách jsou příjemné, neřežou.

Pokud jste milovníci hor a túr v lesích, určitě krosnu této značky doporučujeme.

Zdroje: 1, 2, 3