• Events  • Charity Shopping Weekend s Premium Fashion Brands

Charity Shopping Weekend s Premium Fashion Brands

Premium Fashion Brands, módní skupina, která sdružuje v České republice prémiové značky Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Versace Jeans a multibrandovou síť butiků BELTISSIMO, chystá společně se startem prodeje nové kolekce charitativní víkend.

Ve dnech 31.3. 2017 – 2.4. 2017 můžete svým nákupem v jakékoliv z prodejen spadající pod Premium Fashion Brands podpořit nadaci modelky Kateřiny Sokolové AutTalk, která pomáhá dětem s autismem. Za každý zakoupený produkt během celého víkendu věnuje módní skupina PFB na tuto nadaci 100,- Kč. Zároveň se každý zákazník může těšit na speciální dárek.

Tuto charitativní akci podpoří řada významných celebrit jako například zpěvačka Dara Rolins, herečka Sara Sandeva zpěváci Davee & Dony a chybět samozřejmě nebude ani patronka nadačního fondu AutTalk, modelka Kateřina Sokolová. Své služby vám nabídnou také přední čeští stylisté v čele s Filipem Vaňkem, který je módním guru Leoše Mareše.

Přesný program, ať už se jedná o nákupy s celebritami nebo o módní poradenství, najdete na stránkách PFB a na sociálních sítích Facebook a Instagram. Udělejte si radost nějakým novým kouskem do vašeho šatníku a přispějte tím na dobrou věc. Ani jednoho nebudete nikdy litovat!