• Lifestyle  • Slovanský dům rozkvétá záplavou barev a květin

Slovanský dům rozkvétá záplavou barev a květin

Ikona pražské nákupní třídy Na Příkopě, ve které se nachází Slovanský dům, se před nedávnem proměnila do nového života. Jedinečná nákupní destinace v centru Prahy, kterou každý zná jako skvělou zkratku přes město nabízí mnohem víc. Místo, kde si můžete vychutnat gurmánský zážitek nebo pořídit kabelku Marc Jacobs se nově představuje v záplavě barev a květin.

Velké změny proměnily Slovanský dům v místo, ve kterém se probouzí zcela nový život. Slovanský dům se pyšní celkovou změnou vizuální podoby, instalací dvou soch a kompletní proměny nádherné zahrady, která je středovým bodem. Ta vyniká svojí krásou vždy v jarním období, kdy celá rozkvete a provoní všechny smysly každého, kdo okolo zahrady projde. Nově byla zahrada doplněna o jedinečná umělecká díla, které každý z návštěvníků bude moci obdivovat celoročně.

K proměně unikátní zahrady Slovanského domu přispěl česko-argentinský vizuální umělec Federico Díaz, který je v zahraničí známý svými objekty z kovu, které vytváří pomocí skládaných vrstev. Fredericova dvě sochařské díla jsou k vidění v koruně této zahrady. Nebarokní vzhled zahrady s moderní skleněnou budovou Slovanského domu a jeho prostor pochází z návrhu významného květinového návrháře Mária Wilda, jenž je označován jako “květinový mág”.

5
MG_3885_2_50
2
MG_3904_50
7
1
3
6
8
4

Vášniví milovníci nákupů, kteří si rádi dopřejí zážitek z nakupování, se nemusí bát, že by přišli o své oblíbené obchody. Vyhledávané luxusní značky, které jsou k dostání, jako je Beltissimo, Trussardi, Weekend Max Mara či Save My Bag, zůstávají bez jakékoli změny. Kompletní přehled obchodů a nabízených služeb naleznete online na webu Slovanského domu.

Ochutnat zde můžete speciality z celého světa, a to přímo během jednoho večera ve známých restauracích, jako je Brasileiro nebo Kogo, nebo si naplno užít filmový zážitek v multikině Cinema City. Jedinečným a velmi známým místem je Empire Hall, v kterém si budete připadat jako byste se ocitli při natáčení filmu Velký Gatsby.

Pokud jste ještě neměli příležitost přijít předsvědčit se, je správný čas právě teď. Slovanský dům bude vaší oblíbenou lokalitou, kde budete chtít trávit svůj volný čas, když se zastavíte v pulzujícím shonu městské metropole.

 

Zdroj fotografií: archiv Slovanského domu

Marketing manager