• Fashion News  • CONVERSE pro podzim/zimu 2016

CONVERSE pro podzim/zimu 2016

S přicházejícím podzimem a častějšími dešťovými dny představuje CONVERSE svou novou kolekci COUNTER CLIMATE SHIELD CANVAS. Ta láká na inovaci, díky niž s těmito botami můžete chodit i v loužích a vaše nohy zůstanou v absolutním pohodlí a hlavně v suchu.

Kolekce bot speciálně vytvořená pro deštivé počasí se chlubí ošetřením DWR (durable water repellant), což je první ochranná linie proti dešti. Přesto značka Converse nezapomíná ani na svou vice jak stoletou tradici. Tudíž na typický design tenisky a špičkový komfort.

FH16_AS_ChuckII_ShieldCanvas_Group

 

Converse Chuck II Shield Canvas v tomto nepromokavém provedení nechybí ani revoluční stélka Nike Lunarlon, ani všitý protiskluzový polstrovaný jazyk a dokonce ani podšívka z mikro-semiše. Jediné, bez čeho se budou muset milovníci tohoto modelu pochopitelně obejít jsou větrací očka. Jdeme přece do mokra!

 

 

 

 

Součástí jsou navíc reflexní prvky na patě a tkaničkách, takže se vzdalujícím sluncem a blížící nocí budou majitelé stále dobře viditelní Converse Chuck II Shield Canvas v novém provedení lze zakoupit od 11. srpna 2016.

ewrrwwwwwwš

 

sg FormatFactoryChuck II Shield Canvas_hi_2490CZK~1

Zdroj: fotografie z archivu Converse