• Fashion News  • Converse x Miley Cyrus představují duhovou kolekci PRIDE

Converse x Miley Cyrus představují duhovou kolekci PRIDE

Miley Cyrus se již po několikáté spojila s oblíbenou značkou tenisek Converse a vytvořila limitovanou kolekci PRIDE, která je plná duhových a puntikatých modelů. S takto pestroberevnými kousky vás nikdo na ulici nepřehlídne.

Letní období bývá ve spojení velkých oslav, mezi které se řadí i oslava rovnoprávnosti a tolerance. K této příležitosti vznikla nová kolekce značky Converse na podporu celosvětového hnutí Pride. Každoročně jsou po celém světě pořádany velké průvody a festivaly na podporu LGBTQ komunity. Hnutí reprezentuje naději, že když se více lidí spojí dohromady a nebojí se projevit nahlas, funguje to.

Speciální kolekce Pride byla stvořena právě pro tuto příležitost a vznikla ve spolupráci s Miley Cyrus. Nezisková nadace Happy Hippie, kterou založila právě Miley Cyrus, pomáhá mladým lidem bojovat proti nespravedlnosti, se kterými se musí LGBTQ komunita denně potýkat. Nově vzniklá kolekce Converse Pride tak podpoří nejen tuto nadaci, ale i internetový projekt It Gets Better, nadaci Minus18 či organizaci RainbowYOUTH.

FormatFactory62252C_162253C
FormatFactorySU18_PRIDE_CHUCK_GROUP_POLKA_DOT
FormatFactoryP_POLKA_DOT_162252C_162253C
FormatFactorySU18_PRIDE_CHUCK_GROUP_POLKA_DOT_162252C_162253C
FormatFactorySU18_PRIDE_CHUC
FormatFactorySU18_PRIDE_CHUCK_GROUP_POLKA_DOT_

Kolekce je plná duhových a puntikatých modelů tenisek, které jsou zároveň poctou všem, kteří byli prvními obhájci práva na vyjádření svého pravého já v jakémkoliv věku. Najdete v ní klasické Chucky, platformy i vintage siluetu Chuck 70. K příležitosti Pride oslav byla také navržena Converse kolekce oblečení, která obsahuje bílou mikinu s kapucí a kalhoty s logem Happy Hippie Foundation, puntíkaté tričko v černé nebo bílé barvě a také kšiltovky s puntíky. Tak v kterém kousku z této kolekce vyrazíte vy na oslavu rovnoprávnosti a podporu tolerance?

FormatFactorySU18_PRIDE_APPAREL_POLKA_DOT_TEE_BLACK_10008769_A02
jDEWuaJkIqin2eMJ-pic-png
b2AXftkxHENW4eTT-pic-png
bAjhKckLOZrmahdT-pic-png
Pride 4
FormatFactoryBLACK_10008769_A02
Pride 5

Duhová kolekce Converse Pride x Miley Cyrus je k dostání online.

 

Zdroj fotografií: archiv značky Converse

Marketing manager