• Lifestyle  • Czech Design Week: POP-UP Store

Czech Design Week: POP-UP Store

Díla vybraných designérů si budou moci Pražané prohlédnout a zakoupit ve zbrusu novém pop up Czech Design Store na Národní třídě od 12. 2. do 31. 3. 2017. Organizátoři Czech Design Weeku se rozhodli vybrat nejzajímavější kousky loňské přehlídky českého designu a umístit je do nově vzniklého prostoru v přízemí obchodního domu Quadrio.

,,Pečlivě jsme vybírali z tvorby designérů, kteří se zúčastnili na podzim roku 2016 Czech Design Weeku tak, abychom ukázali rozmanitost a kvalitu českého designu napříč různými odvětvími a věříme, že v Czech Design Week pop-up Store si každý přijde na své. Prostor na tuto realizaci nebyl náhodný, jelikož je přímo v srdci Prahy a spolupráce s OC Quadrio byla domlouvána již delší dobu a vše se pečlivě připravovalo.“ (ředitel a zakladatel Czech Design Weeku, Lukáš Pipek)

_MG_7549

Jedním z hlavních lákadel budou bibliofilie českého nakladatelství Teapot, které milovníci krásných knih nenajdou na pultech žádného knihkupectví. Czech Design Store tak exkluzivně, jako jediná kamenná prodejna v České republice, nabídne možnost si prolistovat a na místě zakoupit knižní unikáty, z nichž je každý kus originál. Knihy nakladatelství Teapot vždy vychází v limitovaném nákladu maximálně 150ti číslovaných knih, z nichž je každá doplněna podepsanými a číslovanými originály českých výtvarníků.

Po celou dobu budou moci talentovaní designéři také vyplnit přihlášku na Czech Design Week Festival Jaro/Podzim 2017 přímo v POP-UP Storu.

_MG_7564

Mezi dalšími designéry Czech Design Week pop-up store jsou: Petr Novague, Vladimír Staněk (Stinak / Lassevo), Leo Macenauer, vítězové Czech Design Week Awards 2016, Kartoons, 440Audio, Penocze, Tonak, Print Point (design tapety), Live Sweaters, Vladan Běhal Design, první dámské pivo Aurosa a další.

Kompletní vybavení pop-up prostoru zajišťuje na míru společnost Kartoons – mladá česká společnost, která se zabývá výrobou designového a ekologického nábytku z recyklované lepenky.

kartoon

Czech Design Week pop-up store bude otevřen v přízemí OC Quadrio, se vstupem přímo ze zastávky tramvaje Národní třída, a to každý den od 8:00 do 21:00 hodin.

_MG_7553