• Styling  • DailyStyle inspo: Outfitová inspirace do jarních ulic

DailyStyle inspo: Outfitová inspirace do jarních ulic

Jaro je již v plném proudu a s ním i outfity, které jednoznačně dovedou rozsvítit ulice do té správné jarní atmosféry. Každé z nás se ovšem může stát, že při pohledu do skříně již beznadějně nevíme, jak outfit pro daný den sestavit. Přesně proto přinášíme výčet trendů, které jsou momentálně nejvíce v popředí a dodají vám tak potřebnou dávku inspirace na zbytek nadcházejících jarních dnů.

Džíny se širokými nohavicemi

Skinny džíny se letos dostávají zcela do ústraní, bezkonkurenčně je totiž převálcovaly džíny s volnějším střihem. Dodejte samy sobě pocit svobody a vsaďte na tuto nesmrtelnou klasiku, která se letos dostala do popředí více než kdy jindy. Navíc budete doslova ohromeny, jak rifle s rozšířenými nohavicemi dovedou vykouzlit opticky delší nohy a podtrhnout tak parádně siluetu celé postavy.  

Prošívané kabelky

Další žhavý trend, který byste měly zařadit do svého jarního outfitu, jsou prošívané kabelky. O slovo se letos budou hlásit všemožné barvy, proto se nebojte vystoupit ze své komfortní zóny a namísto černé klasiky šáhnout například po žluté variantě.

Jaro ve znamení mátově zelené

Svěží vzhled této sofistikované barvy zaručeně potvrzuje, že se bude vyjímat na každé jedné z nás. Ulicím tato barva doslova začne vládnout a promítne se tak do všech možných jednotlivých kousků oblečení. Mentolově zelená se obecně velice dobře kombinuje s čistě bílou, která dokáže skvěle podtrhnout jemnost a ženskost celého outfitu.

Lehké pleteniny

Na plné čáře také boduje oblečení z lehkých pletenin, které obzvlášť přijde vhod ještě v stále neustupujících chladnějších dnech. Pleteniny jsou celosvětovým hitem nejenom skrze jejich nesmírnou pohodlnost, ale také hlavně skrze jejich půvabnost, kterou dokáží do celého outfitu vznést.  Mimořádně oblíbené jsou v poslední době ladící sety, které jsou vhodno volbou i do práce.

Oversized košile

Letošní jaro se zkrátka nese na vlně volnosti. Užijte si tento trend naplno a vychutnávejte si tuto pohodlnou módu, kterou lze přetvořit do různorodých stylů. Velice oblíbenými se staly oversized košile, které se bezkonkurečně promítnou i do nadcházejících letních trendů.

Zdroj: Pinterest