• Fashion News  • Nahlédněte do zákulisí přehlídek MBPFW se Zalando Digital Stage

Nahlédněte do zákulisí přehlídek MBPFW se Zalando Digital Stage

Zalando znovu spojuje síly s probíhající nejdůležitější módní události roku Mercedes-Benz Prague Fashion Week. V rámci sociálních médií představí sérii masterclass videí na téma udržitelnosti vytvořených s lokálními profesionály módního průmyslu; 1. května pak odvysílá sérii live streamů z digitální stage přímo na fashion weeku zaměřených na panelové diskuze na téma udržitelnosti, které uzavře live vystoupení zpěvačky a ambasadorky Zalanda Zey. Přečtěte si, co dalšího na vás čeká?

Koncept nadcházejícího týdne módy je ovlivněn pokračující pandemií a existujícími vládními restrikcemi, proto proběhne pouze jako drive in cinema v Pražské tržnici v Holešovicích. To znamená, že letošní Prague Fashion Week bude jiný. S přehlídkami pouze na obrazovkách – ať už v samotném drive in cinema nebo z pohodlí vašeho domova, se Zalando situaci přizpůsobuje a díky vlastním sociálním médiím, především Facebooku, umožní přístup k týdnu módy široké veřejnosti. Ve speciální facebookové události trvající od 1. do 3. května bude mít každý příležitost sledovat přehlídky, ale také být součástí speciálního programu vytvořeného pro všechny milovníky módy. Chybět nebude ani série exkluzivních masterclass videí s lokálními módními profesionály zaměřenými na udržitelnost.

Na Zalando Digital Stage vytvořené přímo v srdci samotného fashion weeku nabídne módní platforma nabitý program plný hostů z řad lokálního módního průmyslu streamovaný živě na Facebooku. Talentovaní mladí módní designéři jako Antonín Soukup z LaFormely, Michael Kováčik, Tereza Vu, Pavol Dendis, Tereza Rosálie Kladošová, Lukáš Krnáč nebo Zolthán Toth se podělí o svůj pohled na českou módní scénu a nechají nahlédnout pod pokličku svých značek a aktuálních kolekcí, které na fashion weeku představují.

Kromě toho se všichni mohou těšit na hudební live show mladé zpěvačky a ambasadorky Zalanda, Zey, kde zazní písně z jejího debutového alba Burning Light.

Zalando Masterclass videa s premiérou uveřejnění 1. – 3. března:

1. Adéla Šponerová Masterclass „Pre-owned: Nejudržitelnější trend současnosti“

2. Slow Femme Masterclass „Kvalitní materiály: Základ šatníku, který sluší všem“

3. Martina Cowboy Masterclass „Kapsulový šatník: Kousky, které se neobnosí“ 

4. Kamila Vodochodská Masterclass „Úklid ve skříni: Stejné oblečení, nové outfity“

5. Martina Cowboy Masterclass „Pánská móda: Střihy a materiály jako alfa a omega“

Zdroj fotografie: Zalando Česká republika

Marketing manager