• Fashion News  • Vans slaví 100 let výročí Disney a uvádí limitovanou kolekci

Vans slaví 100 let výročí Disney a uvádí limitovanou kolekci

Originální značka sportovní obuvi a oblečení Vans hrdě představuje spolupráci s Disney. Prémiová kolekce s názvem Dreams Up Magical, která vznikla na počest 100. výročí Disney, zahrnuje kompletní nabídku obuvi, oblečení a doplňků pro dospělé i děti, stejně jako Vans Customs potisků, které vzdávají hold všem populárním postavám – hrdinům i záporákům známým napříč všemi generacemi.

Limitovaná řada Disney x Vans zachycuje vášeň a dechberoucí příběhy, které spojují obě značky. Kolekce uvádí dvě produktové řady inspirované Disney hrdiny i populárními záporáky. Dále zahrnuje šest klíčových modelů obuvi, které se pyšní klasickým designem s pohádkovými prvky a tematickou řadu oblečení Disney100. Linie Disney x Vans je navržena pro celou rodinu.

Originální kolekci obuvi Disney x Vans vede model Disney x Vans OG Family Authentic inspirovaný slavnými postavami pohádky Mickey Mouse and Friends. Tento model přichází ve dvou různých barvách a na stranách nese vyšité postavy animovaných hrdinů jako jsou Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Daisy Duck, Pluto a Goofy. Model Disney x Vans OG Authentic bude v nabídce v černé a bílé verzi, Disney x Vans OG Family Old Skool™.

Kolekce Disney x Vans s postavami Disney Villains zahrnuje mimo jiné i model Sk8- Hi™, který na látkovém podkladu s černými semišovými prvky zdobí umělecká díla oslavující legendární záporné postavy Disney Animation jako jsou Scar, Zloba, Uršula, Jafar a další. Sk8-Hi Villains doprovází model Knu Skool Disney100 Scar, který reprezentuje lstivou povahu a ikonický vzhled lva Scara z pohádky Lví král. Model má černé a oranžové odstíny a střední část boty zdobí symbolická červená jizva. Podrážka Knu Skool zobrazuje portrét Scara a jeho chladné zelené oči. Dalším modelem je Old Skool Stackform Disney100 v designu Poison Apple inspirovaný pohádkou Sněhurka a Sedm Trpaslíků. V kolekci lze objevit i dlouhé pruhované polo triko Bad Apple v černé a bílé barvě.

Kolekce oblečení uvádí 100 Club Jacket, klasickou bomber bundu s volným střihem a příjemným vlněným materiálem. Bunda má originální nášivku „D“ a vyšívanou postavu Mickey Mouse od Disney. Dalším kouskem je 100 Club Cardigan v ovesné barvě. Cardigan na přední straně zobrazuje postavy kačera Donalda a Goofyho, na rukávech Pluta a Minnie Mouse a na zádech Mickey Mouse, na samotném lemu tohoto pohodlného cardiganu je umístený ikonický vzor Vans Checkerboard. Pro děti je tu červená mikina Funhouse 100 Pullover Hoodie s bavlněným materiálem pro vyšší komfort a postavou Mickey Mouse na přední straně. Hlavním doplňkem se stal batoh Disney Minnie Mouse 100, který zahrnuje vyšívanou Minnie, přední kapsu na zip a výrazné černobílé detaily.

Fanoušci si budou moci navrhnout svou vlastní originální obuv Disney x Vans prostřednictvím platformy Vans‘ Customs. Na webu Vans.com/customs bude k dispozici pět nových potisků s populárními postavami jako Lilo & Stitch, populárními Disney princeznami a další. Kolekce Disney x Vans bude k dispozici od 6. října 2023 v prodejnách Vans a na webu Vans.com.

Foto: archiv značky