• Lifestyle  • Dárky z lásky, které můžete darovat i mimo svátek zamilovaných

Dárky z lásky, které můžete darovat i mimo svátek zamilovaných

Valentýn je zase po roce za námi a internet se jen hemžil tipy na dárky, kterými právě na svátek zamilovaných uděláte radost svým blízkým. Pravdou je, že na darování dárků z lásky nemusíte čekat na Den svatého Valentýna. Tipy zmíněné v následujícím článku můžete uplatňovat po celý rok a těm, na kterých vám záleží, předvést, že jsou pro vás důležití.

Květiny

Květiny jsou snad tím nejtypičtějším dárkem, kterým hlavně muži o Valentýna obdarovávají ženy. Pravdou je, že sem tam nějaký kvítek udělá velkou radost i mimo svátek zamilovaných. Tomu, komu květinu darujete, ukážete, že na něj myslíte i o všední, ničím výjimečné dny. A právě takové dny dokáže pugét, nebo i jeden jediný květ, rozzářit a dodat jim na kráse.

Tak až příště zavadíte o pugét pestrobarevných květin, zamyslete se, jestli na vás doma nečeká někdo, komu takovou květinou vykouzlíte úsměv na tváři.

Foto dárek

Nic nesblíží dva lidi více, než společné vzpomínky. Spoustu společných zážitků uchováváme v podobě tisíců fotografií v našich telefonech, kde kolikrát i zůstanou a přiznejme si to, často se na ně už ani nepodíváme. Skvělým způsobem, jak zabránit tomu, aby naše fotografie a s nimi i některé vzpomínky upadly do zapomnění, je vytvořit z nich něco víc.

Skvělým dárkem, kterým dáte najevo vaše city, jsou dárky z fotografií. Jak už to v dnešní době bývá, na výběr je mnoho variant. Můžete z fotek vytvořit klasické fotoalbum, kam fotky sami vložíte, nebo nechte vyrobit fotoknihu, kde budou fotky již natištěné. Skvělou možností jsou i leporela nebo kalendáře s vlastními fotografiemi.

Čas

Jedním z nejkrásnějších dárků, který můžete darovat, je váš čas. Vzpomínáte si, kdy naposledy vám někdo věnoval svou plnou pozornost a poslouchal každé vaše slovo? Byl to krásný pocit, že? Zastavte se tedy a stravte čas s těmi, které máte rádi.

Zajděte si s partnerem, kamarádem nebo třeba s rodiči na dlouhou uvolňující procházku. Uvařte si jídlo, na které máte oba chuť. Večer u sklenky vína si zahrajte zábavnou společenskou hru nebo společně rozkoukejte seriál, o kterém pak budete sdílet svoje myšlenky.

Možností je spoustu. Teď už je jen na vás, jakým konkrétním způsobem se rozhodnete darovat váš čas.

Zdroj: Pexels