• Fashion News  • Domácí lenošení v kolekci Chez Moi od Diora

Domácí lenošení v kolekci Chez Moi od Diora

Během dlouhé karantény mnoho lidí ztratilo nejen pevnou vůli každý den cvičit, ale také na dno skříně mnozí uložili hezké oblečení. První capsule kolekce věnovaná domácímu oblečení Dior Chez Moi navržená Marií Grazií Chiuri vás vrátí zpět do života. Nová kolekce Dior je hravá a elegantní, ideální pro karanténní život, obléknout ji však lze i na dlouho očekávanou dovolenou. Na řeckém ostrově Santorini budete v nové modrobílé kolekci Chez Moi naprosto dokonalá, nejen tam však budete za módní ikonu. Dior Chez Moi totiž nedělá kompromis mezi pohodlím a stylem. Dejte sbohem teplákům a přivítejte nové kousky v šatníku.

Francouzský luxusní módní dům Dior, v čele s kreativní ředitelkou Marií Grazií Chiuri, pružně reagoval na nenadálou situaci spojenou s celosvětovou pandemií COVID-19. Společnost LVMH se snaží u úspěšné značky Dior držet tržby stále v zelených číslech. Tvorba Chiuri pro Dior se vyznačuje vypasovanými siluetami, složitými výšivkami a bohatými látkami. Osobní styl kreativní ředitelky je však více minimalistický, právě z něho návrhářka vycházela při tvorbě nové kolekce. Kolekce Chez Moi nalézá rovnováhu mezi pracovním a domácím životem. Kolekce oslavuje umění žít doma ve velkém stylu.

Kolekce Dior Chez Moi odpovídá naší potřebě elegance a pohodlí v této bezprecedentní době,“ řekla ke kolekci Maria Grazia Chiuri.  

Pohodlí celé kolekce bylo prvořadé, nic to však nemění na eleganci a stylu, které jsou pro Dior příznačné. Modrobílá kolekce je vhodná pro dny strávené doma, pro slunění na pláži i procházky ulicemi vašeho města. Obsahuje totiž vše, jak pro příjemné domácí lenošení, například hedvábné pyžamové soupravy, župany, ponča a pantoflíčky, tak vrchní a spodních díly bikin, jednodílné plavky, lehké košile, větrovky a ladící doplňky, které si budete chtít zabalit na letní dovolenou i projížďku na jachtě. V loungewear kolekci Chez Moi naleznete vše pro váš dokonalý komfort doma i na cestách včetně prvotřídního obutí.

„Chez Moi spojuje rafinovanost a lehkost nadčasových kousků, které se nosí doma i venku,“ uvedla značka v tiskové zprávě.

Kolekce je plná motivů, které jsou pro značku Dior charakteristické, nechybí tak vzor Toile de Jouy ani Dior Oblique. Ke spolupráci na tisku Chiuri přizvala i svého blízkého přítele římského umělce Pietra Ruffa. Ten navrhl originální motivy zvěrokruhu, souhvězdí, mapu světa a přírodní prvky. Tisky jsou hravé a věrné snové estetice Chiuri a zároveň jsou poctou i samotnému zakladateli značky. Christian Dior byl celý život pověrčivý a fascinovala ho astrologie. Pařížský luxusní dům Dior otevřel na Manhattnu ve čtvrti SoHo i nový pop-up butik věnovaný právě kolekci Chez Moi.

Foto a video: DIOR