• Fashion News  • DailyStyle inspo: Co si oblečeme v roce 2021 z módních trendů?

DailyStyle inspo: Co si oblečeme v roce 2021 z módních trendů?

Jak je tomu již zvykem, s příchodem nového roku se pojí také příchod nových neotřelých trendů. Svět módy již poodhalil první letošní trendy, které budou letos na ulicích rozhodně nepřehlédnutelné. Bílé kozačky, saka s ramenními vycpávky či křiklavě žluté kabelky? Pokud jsou pro vás trendy z oblasti módy klíčové anebo chcete jen načerpat dávku potřebné inspirace, potom bude téma dnešního článku přesně pro vás!   

Důraz na ramena

Jeden z nejžhavějších trendů, kterému jednoznačně letos podlehnete. Jedná se o takzvaná „odvážná“ ramena, kdy v kurzu budou ať již saka nebo trička s ramenními vycpávky. Právě ony ramenní vycpávky dovedou náramně pozdvihnout siluetu vaší postavy. Kombinace saka a kalhot s rovným střihem vytvoří sofistikovaný outfit vhodný například do práce i na pracovních pohovor.

Doplňky v nepřehlédnutých barvách

Pochmurné zimní období si žádá více zářivých barev, které svým způsobem dovedou zlepšit náladu každé z nás. Obzvláště velký důraz bude kladen na kabelky ve žlutých odstínech, které zaručeně oživí na první pohled obyčejný outfit. V kurzu ovšem také budou rukavice či klobouky.

Bílé kozačky

Kozačky nad kolena byly již hitem loňského podzimu, a proto vás již tento trend možná ani nepřekvapuje. Zkuste ovšem vyměnit klasickou černou barvu za zářivě bílou a výsledek vás zaručeně ohromí. Bílá barva totiž pozdvihne váš outfit na zcela novou úroveň, takže pokud je ještě nevlastníte ve svém botníku, je nejvyšší čas to napravit. Skvěle se kombinují se vzorovanými šaty či sukní.

Pastelové tóny

Pastelové tóny jsou dalším trendem, které nás letos budou jednoznačně doprovázet. Pokud vám nejsou zrovna blízké již zmiňované zářivé barvy, zkuste ozvláštnit svůj šatník pomocí tlumených a jemných barev. Pastelové tóny jsou ideální volbou pro každou z nás, kdy se dají bezproblémově kombinovat s každým odstínem pleti. Co takhle zkusit sako v jemné levandulové barvě anebo snad v chladném mátovém odstínu?

Retro šátky

Elegantní trend, který má již kořeny v 50. a 60. letech se opětovně vrací ve velkém stylu. Obzvláště zabodujete, pokud šátek zakomponujete do vašeho účesu. Na první pohled nenápadný doplněk, ovšem i takový retro šátek dokáže dodat vašemu konečnému looku ten správný říz.  

Pohodlná móda

Současná nelehká situace má značný dopad i na svět módy a na výsluní se dostává takzvaná pohodlná móda. Mnohé módní značky nyní přicházejí s kolekcemi, které se specializují na domácí oblečení. Není však nikde dáno, že toto oblečení slouží jen pro domácí nošení a možná budete mile překvapeni, jak správná kombinace jednotlivých kousků dokáže vytvořit stylový, a hlavně velice pohodlný outfit.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13