• Fashion News  • Pohodlná kolekce na doma od H&M ve spolupráci s Yrsou Daley-Ward

Pohodlná kolekce na doma od H&M ve spolupráci s Yrsou Daley-Ward

První kousky z limitované kolekce pohodlného oblečení na doma, kterou značka H&M vytvořila společně se spisovatelkou, performerkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward je v prodeji online. Poezie této talentované mladé umělkyně, která vyjadřuje postoj k životu, ženskosti a sebevědomí, byla inspirací pro tuto kolekci. Citáty z ní byly použité v designu jednotlivých kousků. Kolekce je vyrobena z materiálů udržitelnějšího původu. Větší část kolekce bude dostupná od 11. února 2021.

Kolekce Yrsa Daley-Ward x H&M je velmi pohodlná a příjemná. Na vybraných kouscích jsou vytištěny citáty převzaté z básní Yrsy Daley-Ward – „If you have to fold to fit in, it ain’t right“ („Jestli se musíte poskládat, abyste se do toho vešli, tak to není ono“) nebo „Here will always be your heart“ (“Na tomto místě navždy bude bít vaše srdce“). Mezi klíčové kousky patří béžové bermudy s mikinou se sloganem, oversized trička, bezešvé topy, mikiny s kapucí. Kolekce je vyrobená z udržitelnějších materiálů, jako je organická bavlna, eko viskóza a recyklovaný polyamid.

Spolupráce s H&M na této pohodlné kolekci z udržitelných zdrojů byla skvělá! Doufám, že tato kolekce potěší všechny, kteří ji budou nosit, že moje citáty budou blízká jejich srdci. Chtěla jsem přes ně dodat lidem sílu a sebevědomí k dosažení jejich snů. Protože my sami jsme našim životním dílem,“ popisuje Yrsa Daley-Ward.

Střihy v kolekci jsou vytvořené tak, aby poskytovaly maximální pohodlí. Barevné tóny holubí šedé a světle béžové dodávají uklidňující pocit, šalvějová zelená zase vyvolává pocit tepla. Hlavní postavou celé kampaně bude právě Yrsa Daley-Ward, která bude šířit své odkazy plné naděje a posílení postavení žen.

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

Marketing manager