• Lifestyle  • DOPIS OD ŠÉFREDAKTORKY: www.VztahyVDnesnimSvete.cz

DOPIS OD ŠÉFREDAKTORKY: www.VztahyVDnesnimSvete.cz

Otázkou, na kterou bych se dnes chtěla zaměřit jsou vztahy v dnešním světě. Čím dále, tím více mi příjde, že budovat opravdu něco pevného a dlouhodobého v dnešní době je tzv. ”Mission Impossible”. Začněme od začátku…

Nejprve by se tedy měli dva v tomto nelehkém světě najít. Kde? To je záhada, buďme upřímní, pravděpodobnost, že ho potkáte v baru je opravdu malá. Ale děje se to, stejně jako se můžete seznámit i v absolutně nečekaných místech, například jeden pár, který znám a který je už spolu x let ve šťastném manželství se seznámil na benzínové pumpě. To už je ovšem nějaký ten pátek! Příjde mi totiž, že díky všem sociálním sítím, aplikacím jako Tinder a celkové dostupnosti onoho ženského pohlaví podle mě to mužské je poslední dobou trochu přesyceno pozorností. Setkávám se spoustou příběhů, kdy pánové vlastně nemají zapotřebí ani nic dělat. Stačí jim tak jakože existovat a holky se o ně samy bijou. Tak, že bychom si je my slečny samy rozmazlily? Jak to ale zase vrátit zpět, aby se pánové začali trochu více snažit a neutekli za Tinderem hned při prvním bodu úrazu? Je problém vlastně v nás ženách?

b6c9f138d2c349b5891ff6e29d5f7fe0

Tak řekněme si upřímně, kdyby některé z nás neměli plný Instagram polonahých fotek, kdy po prostudování pár posledních příspěvků, nastávající bude vědět, na jakých místech se skrývají i rodná znaménka nebo kdyby si nepletly, co jsou šaty a co je jen tílko, pod které je potřeba obléct kalhoty anebo se nevrhaly na každého, kdo se na ně usměje anebo ještě lépe zaplatí za drink nebo rovnou lahev… možná ale jen možná by teda silnější pohlaví cítilo potřebu nás vlastně alespoň něčím získat ale na druhou stranu, chlapa asi jen tak nezaujmete tím, že si budete pod nos citovat Evžena Oněgina, výstřihem ale ovšem ano.

Zaujala jste, takže nastává chvíle seznámení. Existují asi dvě možnosti- máte si, co říct anebo nemáte. Zde tedy přichází v úvahu spousta faktorů jako zájmy, společné známé, práce, filozofie života atd atd. Však to znáte sami. Pokud jste si sedli, tak co teď? Tak samozřejmě se přidáte na Facebooku do přátel, pak následuje Instagram, Twitter, Snapchat, Pinterest a já nevím, co vše další. STALKING MŮŽE ZAČÍT! No a teď už spolu vlastně ani nemusíte komunikovat, protože díky Facebooku víte, jak se ten člověk cítí, kde je, s kým je, co měl k obědu, na Instagramu se dozvíte i co měl na sobě. Twitter vám poví ve 140 znacích, co se mu honí hlavou a Snapchat zase ukáže ty nejlepší chvilky z jeho dne. Nemusíte si vlastně ani volat anebo jít na rande, aby jste se o sobě dozvěděli něco více, máme to totiž vše naservírované na displeji.

 

840c3ea2f9daa5bf3dac1d39aab7acbc

Myslím, že je na se čase přiznat, že jsme tak trochu vězni této doby a spousta priorit se absolutně ztratila v Messengeru nebo hashtags. Nejen, že ženy, které v té hlavě vlastně něco mají a stáli by o to potkat někoho, kdo by s nima viděl vztah déle než na týden, tak vlastně nemají, kde potkat onoho partnera ale i když ho potkají, tak udržet si vztah a tu počáteční jiskru díky všemožným vychytávkám ze smartphonů je absolutní dřina.

Takže odpovědí asi bude všechno je možné ale do jisté míry! A to se týká, jak polonahých slečen na Instagramu, tak i rozmazlování chlapů svou pozorností anebo života na sociálních sítích místo toho opravdového.

P.S. Holky pamatujte! Pokud vás chce vidět častěji, tak si vás jednoduše musí vzít a jiná cesta není!))))

P.P.S. Zkuste experiment a zapněte si Auto-Tracking pomocí aplikace Moment, následně uvidíte, kolik minut denně používáte svůj smartphone. Anebo stáhněte aplikaci s názvem Checky, která vám zase zjistí, kolikrát jste si odblokovali displej a podívali se na něj! Výsledky stojí za to a já se za svoje tak moc stydím, že je ani nebudu publikovat!

e919160d81c7c9a24509d7455cc75771