• Styling  • SOCK BOOTS: Kozačky, které pozvednou váš outfit o level výš! Propadnete jim také?

SOCK BOOTS: Kozačky, které pozvednou váš outfit o level výš! Propadnete jim také?

Sock boots, neboli boty na podpatku ve stylu lodiček, které jsou uzavřeny tenkou vrstvou látky, jež sahá až do čtvrtky lýtek, mají zelenou! Nenechte si tento aktuální trend ujít. V módním světě mají již své místo, a proto je obuv také tak oblíbená.

Elastické kotníkové boty, které vám na nohu přilnou stejně jako ponožky, jsou teď absolutním hitem. K čemu je nosit, aby vám slušely tak jako zahraničním hvězdám?

Sock boots obujte klidně k džínám nebo k jiným oblíbeným kalhotám. Skvěle vypadají i k sukni nad kolena, ale i k maxi sukni nebo k midi sukni k lýtkům. Největším trendem jsou modely v červené a bílé barvě, ale i v zelených a modrých barevných tónech.

V obchodech samozřejmě najdete i další varianty. Klasické černé jsou sázkou na jistotu, pokud se nebojíte výrazných barev a ráda si pohráváte s extravagantními outfity, poohlédnout se můžete i po fialových, žlutých či metalických odstínech.

Nám se nejvíce zamlouvají v kombinaci s denimem a trikem s potiskem. Pak už jen stačí přehodit jednoduchý dlouhý kabát, kostkované sako či klasický baloňák.

Tuto obuv si můžete vybírat také v různých výškách. Některé totiž sahají jen po kotníky, jiné zase o pár centimetrů výš.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11