• Lifestyle  • Dopřejte si valentýnský dárek a obdarujte sami sebe

Dopřejte si valentýnský dárek a obdarujte sami sebe

Kdo říká, že Valentýn je pouze o lásce k druhému? Na svatého Valentýna se celosvětově oslavuje láska ve všech podobách – od partnerské lásky a přátelství až po sebelásku. A právě na lásku k sobě samému bychom neměli zapomínat, zejména v dnešní době. V následujícím článku naleznete několik tipů, jak si 14. února vykouzlit úsměv na tváři.

Mrazivý leden máme za sebou a díky postupně se prodlužujícím dnům všechno začíná vypadat světleji a jasněji. Do toho nám na dveře pomalu klepe Den svatého Valentýna. Tenhle rok budeme svátek lásky slavit jinak, než jsme zvyklí, ale to neznamená, že nemůže být ještě lepší než ty předchozí.

Recept na krásně stráveného Valentýna je jednoduchý. Zastavte se a popřemýšlejte nad tím, co by vám udělalo radost. Ne nikomu jinému, vám.

Gurmánský zážitek jako z restaurace

Co takhle zkusit něco nového a uvařit si takové večerní menu, na jaké máte zrovna chuť? Pro inspiraci, na valentýnské tabuli se bezpochyby budou vyjímat chody například z lososa, chřestu nebo avokáda. Neradi vaříte? Objednejte si jídlo z vaší oblíbené restaurace až k vám domů.

Na závěr se nezapomeňte obdarovat lahodným dezertem.

Provoňte si domov

K valentýnské večeři určitě patří tlumené světlo plápolajících svíček. Nejenže navodí uvolňující atmosféru, ale taky krásně voní. Řadíte-li se tedy k milovníkům vonných svíček, obdarujte se jednou z nich právě na Valentýna.

Teď už si stačí vybrat jen konkrétní vůni, design a cenu vaší ideální svíčky.

Valentýnský šperk

Valentýnské tipy na dárky se nemohou obejít bez tipu na šperk. Jedná se o klasický dárek, který vám může připadat jako klišé, málokdy se však setká s neúspěchem. Také nemusíte čekat, až vás šperkem někdo obdaruje, udělejte si radost sama. Vy sama totiž víte nejlépe, jaký styl šperku se vám líbí nejvíc.

Řada šperkařských značek navíc každoročně vydává třpytivé kolekce oslavující právě svátek lásky.

Valentýn ve znamení komfortu

Jelikož tento rok Valentýna strávíme v pohodlí našich domovů, nemusíme se příliš trápit s vybíráním vhodného outfitu. Poslední měsíce spoustu z nás žije v pohodlných soupravách, tak proč by tomu tak nemohlo být i o Valentýna? Naopak to může být ten správný čas, kdy si uděláte radost a pořídíte si pohodlné domácích kalhoty a k nim ladící svršek. Pohodlí po celý den zaručeno.

Navíc to nutně neznamená, že v teplácích nebudete dostatečně šik. Trend domácího oblečení je dnes natolik rozšířený, že všude kolem sebe vidíme inspiraci, jak z takzvaného “loungewear” sestavit stylový a především pohodlný outfit i na běžné nošení ven.

Zdroj: 1, 2, 3, 4