• Fashion News  • Energie kalifornského jara v podání Louis Vuitton

Energie kalifornského jara v podání Louis Vuitton

Nová kolekce s názvem „Spring in the City“ módního domu vás zelektrizuje svým energickým výbojem atmosféry daleké prosluněné Kalifornie. Nové modely pracují s energickou barevnou paletou, inspirovanou odstíny jarního svítání. A hodí se jak do města, tak na výlet po Česku i za hranice!

Objevují se na hedvábí s potiskem Monogramu či denimu s potiskem Damier Graphite. Kolekci skvěle doplňují náušnice Monogram Flower Louisette. Ikonické modely Louis Vuitton jsou pohodlné a příjemně se nosí, dýchají atmosférou plnou slunce, typickou pro Kalifornii.

V kolekci se objevují oblíbené kousky, jako jsou kabelky Papillon a Onthego, které zdobí zářivé 3D detaily. Těšit se můžete na hřejivé odstíny béžové a růžové, které přinášejí vzpomínky na volný den na pláži.

Od pouští až po rozkvetlé zahrady, trička s potiskem palem kontrastují s kargo kalhotami s vysokým pasem a šortkami v safari stylu. Rafiové lýko a kůže s reliéfem nás svádí k tomu, abychom se na chvíli zastavili a odpočívali. Plážový styl kolekce a hřejivé pískové tóny skvěle doplňuje padnoucí lehoučká nylonová bunda v gradientních barvách.

Kousky v jemných, ale zajímavých barvách a grafickém stylu jsou poslem zářivého jara. Nová kolekce je svěží, moderní a energická, jako stvořená pro jarní úniky z reality všedních dnů.