• Beauty  • Nové vůně, které nás budou doprovázet v roce 2021

Nové vůně, které nás budou doprovázet v roce 2021

Začátek nového roku je zpravidla skvělou příležitostí pro oznámení nových produktů, trendů a plánů na celý následující rok. I když nám stávající situace stále nepovoluje spoustu činností, nákup krásné vůně, která se nám postará (byť jen na chvíli) o lepší náladu nám zakázán naštěstí nebyl! Zahoďte tedy na chvíli starosti a stres za hlavu a pojďte se s námi symbolicky načichat parfémových novinek, na které se můžeme těšit v roce 2021.

Marc Jacobs – Daisy Love Spring

Daisy vůně s roztomilými flakonky se již staly ikonickými pro značku Marc Jacobs. „Rodina“ Daisy se letos rozrůstá o novinku, kterou využijete zejména v teplých dnech, protože se jedná o speciální letní edici. Řadí se mezi květinové, lehké a svěží vůně a nejdeme v ní fík a růžovou pivoňku.

Jo Malone – English Pear & Freesia Limited Edition 2021

Pokud jste někdy vlastnili parfém od Jo Malone, tak jistě víte, že jsou to vůně pro opravdové fajnšmekry. Tato limitovaná edice potěší každého milovníka sladkých, hřejivých, ale zároveň fresh vůní. Vůně je unisexová a mezi hlavní složky patří anglická hruška a frézie. Jedno sousto vám nebude stačit!

Yves Saint Laurent – Black Opium Zebra

Ikonická vůně v novém sběratelském kabátku. Black Opium si již stihla získat srdce mnohých z nás, takže pokud patříte na „seznam vinných“, určitě ji budete potřebovat i v tomto safari provedení.

La Petite Robe Noire Nectar – Guerlain

Parfém La  Petite Robe Noire neboli „malé černé“ od Guerlain získal již mnoho podob, v roce 2021 si na seznam přání můžete napsat novinku s názvem Nectar. Jedná se o omamnou směsici mandlí, makronek, medu a dalších lákavých ingrediencí. Že by se po její aplikaci na vás lepili muži jako vosy na med? To rozhodně nemůžeme vyloučit.

Étoile Filante – Louis Vuitton

Květinově sladký skvost je prací francouzského mistra parfuméra Jacquese Cavalliera Belletruda. Její název můžeme do češtiny přeložit jako padající hvězda, která symbolizuje radost a štěstí a přináší naději a zhmotnění všech našich snů. Vypadá to tedy, že tato „hvězda“ je přímo stvořena pro dobu koronavirovou. Obsahuje například jahody, absolut vonokvětky, čínskou mangolii nebo absolut jasmínu z Grasse.  

Emporio Armani – Stronger With You Absolutely

Pokud chcete udělat radost svému muži (nebo sama holdujete spíše pánským vůním), tato novinka od značky Armani vypadá více než lákavě. Obsahuje velice nevšední složky jako například rum, bourbonskou vanilku nebo třeba kandované kaštany a je inspirovaná absolutní mocí lásky. Pro muže našich snů je tedy jako dělaná.

Zdroje: 1. 2, 3, 4, 5, 6