• Fashion News  • H&M uvede limitovanou kolekci romantických šatů ve spolupráci BROCK Collection

H&M uvede limitovanou kolekci romantických šatů ve spolupráci BROCK Collection

H&M má pro své zákaznice opět krásnou kolekci, tentokrát ve spolupráci s oblíbenou značkou Brock Collection z Los Angeles. Důraz je kladen na moderní romantiku. Typickými prvky jsou jemné květinové vzory, ramínka s vázáním a korzetové detaily, které zdůrazňují ženskost a smyslnost. Romantické topy velmi hezky ladí s džínovými kalhoty. Všechny kousky z kolekce jsou z udržitelnějších materiálů.

Značku Brock Collection založila v roce 2014 kreativní dvojice Laura Vassarová a Kristopher Brock. Potkali se v New Yorku, kde navštěvovali Parsons School of Design a po vzniku značky se přestěhovali do Los Angeles. Jejich kolekce jsou velmi sofistikované a esteticky laděné do stylu vintage. Jednotlivé kousky kladou důraz na krejčovské řemeslo a propracovaný střih.

“Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s Brock Collection, kteří jsou známí svým luxusním řemeslným zpracováním, dokonalými střihy a strukturami. Krása však spočívá také v tom, že zůstávají nohama na zemi, a jejich sice romantické kolekce jsou velmi lehko nositelné a kombinovatelné. To je klíč k jejich úspěchu,“ vysvětluje Maria Östblom, Head of Design H&M.

Kolekce Brock Collection x H&M má taky jemně romantický tón a nabízí kousky vhodné nejenom na denní nošení do města, ale i na dovolenou. Kromě šatů různých délek tady najdete i halenky či topy a kraťasy. Nechybí ani sladěné doplňky – boty, šperky, kabelky i sluneční brýle. Barevná paleta je laděná do černé, světle růžové, špinavě bílé, krémové a prané džínoviny. Kolekce je vyrobena z udržitelnějších materiálů, jako jsou organický len, organická bavlna, recyklovaná bavlna, recyklovaný polyester a Tencel ™ Lyocell.

“Brock Collection vždy spočívala v propojení romantiky, lehkosti a praktičnosti. Každý kousek této kolekce je jistým způsobem originální a nese určité romantické kouzlo. Věříme, že si tato kolekce získá srdce žen v různých částech světa,“ říká Laura Vassar a Kristopher Brock, designéři a spoluzakladatelé značky Brock Collection.

designéři a spoluzakladatelé značky Brock Collection – Laura Vassar a Kristopher Brock

Zdroj fotografií: archiv značky H&M Česká republika

Marketing manager