• Fashion News  • HUGO BOSS nová kolekce

HUGO BOSS nová kolekce

„Global Traveler“ neboli „Světový cestovatel“ – takové je ústřední motto nové pánské i dámské kolekce BOSS luxusní značky HUGO BOSS, kterou do Prahy přiváží česká módní firma MY FASHION. Základní filozofií kolekce je, jak být s minimem oděvů a doplňků dobře oblečen v každé situaci, i na cestách – být tedy moderním cestovatelem.

Celá kolekce odráží nejen poslední celosvětové módní trendy, ale také fakt, že se stále více stírají hranice mezi prací a volným časem, a to samozřejmě platí i pro oblast módy. Lidé daleko více než v minulosti cestují, nejen v pracovním, ale i v soukromém životě.

Jednotlivé kusy oblečení, které nová kolekce BOSS Menswear i BOSS Womenswear pro letošní podzim a zimu přináší, jsou snadno a skvěle kombinovatelné. Nabízejí jak business, tak volnočasovou linii. Barevně vládnou v nové kolekci u mužů zemité tóny – odstíny šedé, olivově zelené, ale také valéry hnědé, červené a růžové. Nechybí však ani neutrální bílá barva, která kontrastně doplňuje aktuální moderní podzimní barvy. Naopak u žen dominují klasické barvy jako černá, bílá nebo červená, ovšem i vanilková či odstíny modré a fialové.

Pánská kolekce BOSS Menswear podzim/zima 2017 převádí všechny benefity volnočasového oblečení, tedy funkčnost a pohodlí, také do business módy. Jednou z novinek je strečová podšívka v oblecích, která spolu s použitým vrchním kvalitním italským strečovým materiálem obleku nabízí svému nositeli neopakovatelnou volnost pohybu po celý den a při jakékoli příležitosti. Módní směr určují nadále tzv. bomber bundy i krátké bundy s ergonomicky tvarovanými liniemi. Velkou roli však budou hrát také kabáty různých materiálů i délek.

Dámská kolekce BOSS Womenswear podzim/zima 2017 je inspirovaná moderní cestovatelkou, která ráda experimentuje s novými věcmi. Oblečení na den, pro volný čas a občasné nošení kombinuje tak, aby z něj vytvářela elegantní ležérní look pro každou příležitost. Stejně jako v pánské, i v dámské kolekci je znát dotek sportovního stylu, jemuž vévodí jednoduché linie, a samozřejmě neschází ani propracované detaily a dokonalé krejčovské zpracování. V kolekci se objevují odvážné grafické motivy a geometrické tvary.

Kolekci BOSS Menswear i BOSS Womenswear lze zakoupit v některém z pražských butiků firmy MY FASHION – HUGO BOSS NA PŘÍKOPĚ 6 nebo na Letišti Václava Havla.

Zdroje: 1, 2, 3

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...