• Lifestyle  • Ideální wellness víkend u Prahy

Ideální wellness víkend u Prahy

Byly pro vás vánoční svátky tak trochu více stresující, než jste čekali? Co takhle vyčistit si hlavu a užít si pravý relax v krásném wellness hotelu u Prahy!

Hotel Academic

Parádní odpočinek nabízí hotel v Roztokách u Prahy s názvem Hotel Academic. Hotel je skutečně na dohled hlavního města (20 minut vlakem z centra), ale také nedaleko hradu Okoř (10 km) anebo velice vyhlášeného Únětického pivovaru (3,5 km), z čehož vyplývá, že se zde nudit rozhodně nebudete. Academic vám může nabídnout víkend plný relaxu v podobě privátní sauny, restaurace La Famiglia vám naopak nabídne výběr z české a italské kuchyně a večer si můžete jít zahrát bowling, šipky, billiard a nebo fotbálek.

Zámek Berchtold

Pakliže se chcete cítit, jako byste se právě ocitli v nějaké pohádce, zámek Berchtold je pro vás tou správnou volbou. I přesto, že z Prahy je to sem zhruba 30 minut, panuje tu velký klid a pohoda. Nejenže tu na vás bude čekat dobré víno, ale budete mít na výběr z velkého množství masáží, exkluzivních procedur anebo zde můžete vyzkoušet vyhřívanou vanu či saunu.

Resort Park Holiday

Park Holiday Congress & Wellness Hotel leží v samotném srdci přírodního parku Botič-Milíčov, 18 km od centra Prahy. Hotel nabízí neomezený bezplatný vstup do velkého lázeňského areálu a fitness centra. Můžete si vybrat ze široké nabídky lázeňských a rekreačních zařízení. A čím vším hotel konkrétně disponuje? Naleznete zde krytý bazén, saunu, parní lázeň, fitness zařízení, tenisové kurty a bowlingové dráhy.  

Esmarin wellness hotel

Esmarin wellness hotel se nachází na okraji Mníšku pod Brdy, což znamená kolem půl hodinové cesty z Prahy. Hotel vám může nabídnout krásné wellness centrum s krytým bazénem a různými saunami. Dále si můžete vybrat ze široké nabídky masáží, včetně thajských. K zázemí patří také kosmetický salon a k dispozici jsou vnitřní a venkovní tenisové kurty, hřiště na badminton a beach volejbal. Hotel Esmarin dokonce nabízí svým hostům půjčení jízdních a elektrických kol a pokud by vás zrovna kolo nelákalo, za 10 minut lze dojet na golfové hřiště a ve vzdálenosti 5 km odsud je jezdecká stáj. 

Hotel Palace Cinema

Čtyřhvězdičkový Hotel Palace Cinema se nachází v obci Jíloviště, která leží třicet minut od centra Prahy. Hotel vám poskytne relax v podobě privátních vířivek, saun a velké škály masáží. Přece jenom kdyby vás přepadla chuť na nějakou sportovní aktivitu v Jílovišti a okolí se můžete věnovat aktivitám, jako je pěší turistika a cyklistika. Budete se zde cítit, jako byste se zrovna ocitli na zámku skrze atmosféru, kterou navazuje nádherné zařízení hotelu.


Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5