• Beauty  • Ikonická řada Lancôme Idôle se rozšiřuje a přináší řasenku Lash Idôle

Ikonická řada Lancôme Idôle se rozšiřuje a přináší řasenku Lash Idôle

Francouzská značka Lancôme, která ženám po celém světě pomáhá dennodenně podtrhávat jejich krásu, rozšiřuje svoji řadu řadu nesoucí název Idôle. Nyní se k této ikonické řadě přidává i Lash Idôle řasenka, kdy jedinečný efekt této řasenky vám bezpochyby vyrazí dech. Lancôme představuje v řasence průlomovou technologii designu kartáčku, který vám zaručí prodloužené a natočené řasy plné objemu.

O kosmetické značce Lancôme je již známo, že stojí za zrod nejúspěšnějších řasenek na celém světě. Přidá se ovšem k těmto ikonickým řasenkám i nová Lash Idôle? Nejspíše ano! Již stovka žen potvrdila po týdnu používání řasenky dechberoucí efekt, kdy navíc řasenka je i vhodná pro citlivé oči, a tak její nošení je velice pohodlné pro každodenní použití.

Jedinečnost této řasenky spočívá především v jedinečné technologii kartáčku a v revoluční gelové emulzi, která se postará o to, aby vaše řasy nebyly zbytečně zatížené.

Radikálně nový kartáček s 360 mikro štětinami ve 125 různých délkách umožní obalit každou jednotlivou řasu tak, aby nedocházelo k jejich slepení. Do oblouku zakřivený kartáček se postará o to, aby nanášení řasenky bylo ještě snadnější než kdykoliv předtím. Kartáček dokáže natočit i ty nejmenší řasy tak, aby v konečném výsledku vznikl ohromující objem.

Co se týká samotné receptury řasenky, Lash Idôle je obohacena o výtažek z bílého čaje a obsahuje také méně vosku. To má za příčinu hladké nanášení řasenky a tmavě černý výsledek s objemem již od kořínků řas až na 24 hodin. Řasenka se navíc velmi lehce odličuje.

„Jsem posedlá touto řasenkou, jak lichotí mým očím. Každá jednotlivá řasa je krásně obalená, natočená a prodloužená. Různě dlouhé štětiny kartáčku se dostanou ke každé řase pro maximální objem a natočení již od kořínků. Nejdůležitější je pro mě, make-up artistku, že nevytváří žmolky a nerozmazává se pod očima.“ říká Lisa Eldridge, Lancôme Make-up (kreativní ředitelka)

Ambasadorkou řasenky Lash Idôle je držitelka ceny Emmy, herečka a aktivistka Zendaya. Lash Idôle se nese v duchu oproštění od zarytých pravidel a kdo jiný by ztělesňoval současnou moderní ženu lépe než právě ona? Zendaya, vyzbrojená lukem a šípem, míří za svými životními cíli – metafora pro řasenku Lash Idôle, se kterou žena dosáhne svých cílů mít dokonalé dlouhé a objemné řasy.

Řasenka je k dostání v Lancôme Beauty Institute v Praze, prodejnách a e-shopu Douglas, FAnn, Marionnaud a Notino v České republice a na Slovensku a v prodejnách a e-shopu Sephora.

Zdroj: Lancôme