• Fashion News  • Ikonické tenisky Vans Old Skool ve třech barevných kombinacích

Ikonické tenisky Vans Old Skool ve třech barevných kombinacích

Ikonický model značky Vans Old Skool, který se již stal symbolem pro tuto kultovní značku tenisek, se letos znovu představuje ve třech barevných kombinacích – True White, Black a Navy Blue. Při této události značka oslovila tři české kreativce. Violončelistku Terezii Vodička Kovalovou, fotografa Ivana Kaššu a influencera Lukáše Zacharu, aby společně představili variabilitu a všestrannost této siluety. 

Od skejtáků po módní ikony Old Skool si od svého vzniku v roce 1977 našel svou cestu k lidem ze všech koutů světa a odvětví.

Model Old Skool byl první teniskou, která se na trhu objevila s klasickým Vans Sidestripem – tedy pruhem na boku. Tenisky debutovaly v roce 1977 s názvem „Style 36″, v nízké variantě s koženými části a již zmíněným ikonickým pruhem, který vznikl nahodilou kresbou od zakladatele Vans – Paula Van Dorena. Old Skool byl vždy populární mezi akčními sportovci, ale dnes se všestranná teniska hodí kamkoli a vynikne všude – jako symbol mladistvého ducha a osobitého stylu.

Tento nejdemokratičtější model značky Vans i dodnes slouží jako prostředek pro kreativní sebevyjádření. Tenisky Vans Old School jsou k dostání za cenu 2 199 Kč u vybraných prodejců a online.

Zdroj fotografií: archiv značky, Ivan Kašša

Marketing manager