• Lifestyle  • Tiktokeři, kteří vás nepřestanou bavit

Tiktokeři, kteří vás nepřestanou bavit

Velice populární sociální síť TikTok, která je oblíbená jak u mladších, tak ale i u starších věkových kategorií, poslední roky ovládá svět. Ať už hledáte ořádnou dávku inspirace nebo potřebujete na chvilku vypnout a zasmát se, rozmanitá videa od tvůrců z celého světa s tím zaručeně pomůžou. Koho ale sledovat? Pojďme si představit 8 nejsledovanějších Tiktokerů, kteří vás nepřestanou bavit.

Leenda Dong, @yoleendadong

Pokud si zrovna neprocházíte tím nejlepším obdobím, co se například i vztahů týče, tak zaručeně musíte kouknout na videa Leendy, kterou na TikToku najdete jako @yoleendadong. Její videa jsou plná humoru, které se zaměřují především na realitu života a vztahů. Je velice oblíbená i díky svému přístupu k tvorbě, hlavně že si dokáže udělat legraci sama ze sebe a nebojí se to zveřejňovat.

@yoleendadong

Which one are you when you see your ex? 😂 #exes #breakups #exrelationship #singlelife #5things

♬ Bongo cha-cha-cha – Remastered – Caterina Valente

Rahul Rai, @therealrahulrai

Mezi oblíbené tvůrce také patří herec Rahul Rai. Rahul si stejně tak jako Leenda dokáže udělat legraci sám ze sebe a nevadí mu si vzít paruku a vtipné scénky ztvárnit i z role ženy. Vše je ovšem bráno s humorem, ale upřímně řečeno na pravdě se to 100% zakládá. Kromě vtipných videí Rahul natáčí i videa taneční. Kdo by to byl řekl, ale jeho taneční schopnosti nás velice překvapily a určitě se může čím chlubit. Přesvědčte se o tom sami!

@therealrahulrai

I can’t feel….anything | dc: @jamjam_cea #cantfeelmybody #whenigrowup

♬ When I Grow Up Showmusik Remix – Showmusik Sounds

ATfrenchies, @atfrenchies

Alex a Tom zkrátka učí francouzštinu. Určitě je ale můžeme zařadit do skupiny humorných videí. Ne každý vždy umí výslovnost slov jako rodilý mluvčí a není tedy důvod si hned dělat legraci, ovšem s touto dvojící a jejich dávkou humoru se tomu určitě zasmějete a kdo ví, třeba se jednou všichni naučíme vyslovit „croissant“ nebo světoznámé značky správně.

Brittany Xavier, @brittany.xavier

I módní inspirace se dá na TikToku najít a Brittany je tím jasným důkazem. Svoje videa tvoří i se svou dcerou Jadyn a přináší tak uživatelům dávku inspirace i z pozice matky, kterou se teď stane hned podruhé. Takže jeslti zrovna nevíte co na sebe nebo jak které kousky sladit, určitě Brittany sledujte a ona zaručeně poradí.

Shay Mitchell

Pokud je vám jméno Shay Mitchell známé, tak nebojte, na omylu nejste. Tiktok více než oslovil i hvězdu The Pretty Little Liars. Módní videa jsou u ní samozřejmostí, ale Shay patří i mezi ty, kteří se nebojí udělat si legraci, a to i ze sebe. Kromě toho jako novopečená maminka vtipně ukazuje realitu a to po boku její malé dcerky Atlas Noa.

@shaymitchell

Everytime. #traveling

♬ Steven Universe – L.Dre

Zeth a Saylor, @zeth

Asi nenajdeme na TikToku nic roztomilejšího než je právě Zeth se svou dcerkou Saylor. Jejich videa vytvoří úsměv na tváři hned v první sekundě a to především kvůli jejich vztahu. I když se ve videích převážně mluví a jedná se o sestřihy z podcastů nebo videí, tak historky a dialogy pochopí každý, jelikož jsou Saylor dva roky, a tak náročnost není nijak velká. Navíc jestli vám chybí inspirace, čím zabavit i malé sourozence, tak tahle dvojice vám zábavné odpoledne určitě zajistí.

Danielle Marcan, @daniellemarcan

Z beauty světa stojí za pozornost i blondýnka Danielle Marcan z Anglie. Videa jsou díky make-upu plné barev a inspirace. Kromě toho i svým fanouškům radí právě v oblasti make-upu, takže třeba čím vytvořit perfektní obočí nebo jak vytvořit za pomoci běžného denního líčení přirozený facelift obličeje pro vás bude po zhlédnutí videí hračka.

@daniellemarcan

blues ##makeup

♬ original sound – vrywvy

Mia Dio, @miadio

Poslední zástupkyní je určitě Mia Dio. Zaměřuje se na vtipná videa, kde svým fanouškům, převážně tedy ženám, „radí“ v oblasti vztahů, mužů hodně silnou satirou. Sdílí tak svoje každodenní zážitky a myšlenky, které pak přenese do humorného krátkého videa. Můžeme jen potvrdit, že si ji to opravdu daří. A jelikož momentálně je na TikToku velice oblíbené téma horoskopů a znamení zvěrokruhu, tak i u Miy se můžete na tento typ videí těšit, nicméně u ní zase vítězí satiristické pojetí.

@miadio

#ZodiacSign #advice #fyp

♬ original sound – Mia Dio

Zdroje: Tiktok, 1