• Street style  • Inspirace z ulice Soul Fashion Week 2018

Inspirace z ulice Soul Fashion Week 2018

Nedávno konaný Soul fashion week neznamenal jen představení kolekcí  tamních předních návrhářů, ale také přehlídku zajímavé pouliční módy, která je skoro vždy, trochu někde jinde než třeba na proslulých Evropských týdnech. Vybrali jsem pro vás pár zajímavých trendů, které tamním ulicím vévodily. Takže pokud chcete oživit trochu svůj šatník, můžete se nechat inspirovat.

Tenisky Balenciaga

První trend je taková jasná věc, že ji nejde nezmínit, i když rozhodně není pro všechny. Balenciaga Tripple S, tyto tenisky byly jednoznačně tím největším trendem.

Saka, blazery

Kus, který nikdy z módy nevychází ovšem tuhle sezónu opět zažívají velký boom, a rozhodně se nemusí jedna jen od nudný kancelářský look, saka různých délek, barev, se vzory, oversize. Takové zajímavé sako už můžete doplnit jen černými kalhotami a budete styloví a nepřehlédnutelní.

Kostky

Kostky jsou velkým trendem celé podzimní a zimní sezóny není divu, že jsou nyní všude. Nejen v ulicích kolem probíhajícího Fashion weeku, ale také i v obchodech. Pokud chcete být tuto zimu in, musíte mít něco s kostkou.

Červená

Stejně jako u předchozího bodu, i červená barva je velký hit této sezóny. Vůbec se červené nebojte, zkuste zvolit třeba jen doplněk, v podobě kabelky nebo bot.

Barevné vlasy

Něco, co se netýká přímo oblečení, nicméně byl to tak častý jev, že jej rozhodně nejde opomenout. Barevné hlavy byly všude, samozřejmě v našich končinách se s celobarevným přelivem moc pochopení nedočkáte, nicméně s decentním akcentem barvy v podobě nenápadných proužků, s tím jistě zabodujete.

Pruhy

Černo bílé nebo různobarevné, postavě lichotící nebo postavu rozširující. Nicméně – pokud je umíte nosit, vypadají rozhodně skvěle a zajímavě! V Soulu byly častým jevem.

Párové ladění

Trend, který se v takovém množství snad vyskytuje jen v asijských zemí, jedná o sladění outfitů dvojice, a ne tak, že má kravatu stejné barvy jako vy šaty, ale o kompletně stejný look, aby bylo hned jasné kdo ke komu patří.

Denim

Posledním zmiňovaným trendem je denim, rozhodla jsem se z toho důvodu, že byl viděn v mnoha různých podobách, ne jen klasická džinová bunda, ale různé asymetrické a, zajímavě střižené kousky.

 

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9