• Fashion News  • Intimissimi představuje úchvatnou kolekci ve znamení umění!

Intimissimi představuje úchvatnou kolekci ve znamení umění!

Nadcházející sezóna jaro/léto 2018 se pro značku Intimissimi ponese v půvabném duchu umění, který doprovodí dokonalá atmosféra těch nejkrásnějších míst Itálie. Nechte se unést neskonalou krásou smyslných a elegantních modelů plných ženskosti a dovolte své mysli vplout do romantické Verony, elegantního Portofina či na slunné středomořské pobřeží s námi. Romantika je klíčovým motivem jarní části kolekce. Kde jinde bychom tedy měli začít než ve městě Romea a Julie?! Linie Love in Verona je inspirovaná emocemi, kterými toto město překypuje a vzdává hold sofistikované a elegantní ženě. Propracované transparentní detaily zdůrazněné černou krajkovou výšivkou a šněrováním dodávají linii na smyslnosti. Neméně rafinovaná je barevná kombinace bílé a černé či elegantní spojení černé s modrou.

Linie Romantic Ballet vychází ze světa klasického tance a navozuje atmosféru baletního debutu v ikonické La Scale. Barevná paleta pracuje se všemi tóny od růžové až po fialovou a výraznou roli hrají i odstíny kouřově zelené a modré. Jemné proklady, něžné květinové potisky i dvoubarevná krajka perfektně oživují její elegantní materiály.

Romantický květinový potisk zdobí linii Botticelli’s Spring, která je poctou známému Botticelliho obrazu „Alegorie jara“. Barevné spektrum zahrnuje růžovou, pudrovou, slézovou, pastelově modrou a neutrální odstíny, jako je smetanová. To vše spolu s aplikacemi v podobě růžiček na transparentních materiálech ocení každá moderní bohyně jara.

Jaro přechází v léto a Intimissimi stále pluje na vlně romantiky. Na scénu vstupují tři nové linie vycházející z prověřených hodnot vyznávaných touto oblíbenou značkou.

 

 

Buongiorno Portofino nachází inspiraci v milovaných letoviscích ligurského pobřeží a obohacuje tradiční námořnický styl o nový přístup. Klasické proužky se objevují v nezvyklé kombinaci krajky a žakáru. Precizní křížková a anglická výšivka vynikají v barvách zahrnujících bílou, modrou, šafránově žlutou a rudou. A neopomenutelným symbolem této linie jsou potisky inspirované mořskými hlubinami a pruhovaným plátnem.

 

Linie Madama Butterfly odkazuje na orientální kulturu a její hlavní inspirací se stala stejnojmenná Pucciniho opera. Nepostradatelným kouskem letní sezóny se stane kimono s výrazným květinovým potiskem a krajkovými vsadkami či výšivkou ve stylu čínských tapiserií. Jednotlivé kousky linie zdobí přírodní barvy, od zelené po modrou, s detaily v korálové červeni nebo pastelově růžové

Letní putování značky Intimissimi vede i na ostrov Amalfi, jemuž dodává dechberoucí atmosféru ručně zdobená majolika. Zároveň je ideálním místem pro linii Mediterranean Summer. Amalfi je krátkou zastávkou před cestou do Portugalska, které nadchne uměleckými dlaždicemi, a Maroka, kde lze obdivovat unikátní ruční výšivku. Tyto tři umělecké inspirace se spojují v krajkových motivech a potiscích. V čele stojí bílá barva zvýrazněná rudou a modrou s kontrastními černými detaily.

 

Zdroje: interní materiály Intimissimi