• Styling  • IT bags ovládají módní svět a jsou vidět na každém kroku

IT bags ovládají módní svět a jsou vidět na každém kroku

Takzvané IT bags se staly novým trendem. Zamilovaly si je stovky žen po celém světě a my patříme mezi ně! Několik známých značek ukázalo nové modely, se kterými můžete na ulici zazářit.

IT bags jsou trendem, který se opět vrací. Stejně jako většina kusů oblečení i tyto kabelky nosily dříve naše maminky či babičky. Kabelky jsou prostorné, vejde se do nich téměř cokoliv. Specifické jsou svým zvláštním tvarem.

PRADA

Známá značka se předvedla v celé své kráse. Tuto barevnou krásku předvedla v kolekci na jarní dny. Určitě neuděláte chybu, když po ní sáhnete. Proč si ten podzim nerozzářit?

CELINE

Tuto prostornou kabelku by potřebovala snad každá žena. Není žádnou novinkou, že mnoha žen potřebuje na své věci více prostoru než je zdrávo. Do této kabelky se vejde všechno potřebné.

FENDI

Není na škodu si pořídit kabelku, která bude trošku vybočovat z řady. Kabelku, kterou zaujmete každého na ulici a všichni vám ji budou závidět. Tenhle barevný skvost vám pomůže dokonale rozbít nudný outfit.

CHLOÉ

Ani Chloé nezůstala pozadu a podlehla trendu IT bags. Tato značka vsadila na klasiku. Žádnou extravagantnost hledat nemusíte. Za to se hodí ke každému kusu oblečení.

Zdroj: 1