• Fashion News  • Jak být stylový v létě, ale utratit co nejméně peněz?

Jak být stylový v létě, ale utratit co nejméně peněz?

Obchody a nákupní centra lákají kolemjdoucí svými upoutávkami na letní slevy. My vám však přinášíme obchody, které jsou se svými cenami na stejné úrovni jako ceny z výprodejů a navíc dávají druhou šanci téměř nenošenému oblečení. Pojďte se s námi ponořit do světa pražských second handů, které nadchnou svou rozmanitostí.

Šatna

Šatna je výběrový second hand, který v Praze sídlí už od roku 1996. Šatna pořád překypuje novými kousky a doporučujeme sem zajít předtím, než zamíříte do jednoho ze svých oblíbených butiků produkujících fast fashion. Tento second hand vás překvapí příjemnou polohou a širokou nabídkou.

Adresa: Konvitská 13, Praha 1

Slow bazar

Další stylový second hand hned v centru Prahy je Slow bazar. Ve Slow bazaru nakoupíte skvělé oblečení i doplňky pro svůj šatník, které jsou vybírané podle aktuální sezóny. Díky přehlednému a čistému interiéru si budete připadat komfortně a v klidu si tak vyberete ideální kousek právě pro vás. Je možné, že zde narazíte na luxusnější oblečení, které koupíte za přijatelnější cenu.

Adresa: Řeznická 1741/21, Praha 1

https://www.instagram.com/p/BzNVcnki6U9/?utm_source=ig_web_options_share_sheet

Crashily

Pokud vás baví moderní styl oblékání a zároveň už nechcete utrácet za drahé kousky v obchodech, v Crashily máte možnost najít modely z druhé ruky v parádním stavu. Tento krámek vás překvapí svou polohou přímo na ulici Ječná, poblíž zastávky tramvaje Štěpánská. Uvnitř najdete příjemný a přehledný obchod se zánovním zbožím inspirovaným současnými módními trendy. Kousky můžete omrknout i na eshopu.

Adresa: Ječná 510/14

https://www.instagram.com/p/BzIGA23ioGB/?utm_source=ig_web_copy_link

Textile House

Společnost Textile House Czech Republic začala svou činnost maloobchodním prodejem second hand oblečení v létě 2010. První prodejna byla otevřena na Husitské ulici v Praze. Dají se zde najít skvělé kousky za ještě skvělejší ceny. Navíc díky pokrytí 11 prodejen v Praze nebudete muset do Textile House nikdy daleko.

Adresa: seznam adres prodejen

Fifty: fifty

Fifty:Fifty je kvalitní second hand obchod s nekonvenčními značkami, které majitelka dováží z Německa, ale i jiných států. Najdete tu široký výběr dámského i pánského oblečení a doplňků. Pro milovníky vintage je povinnost tohle místo navštívit, jelikož zde nenajdete kousky starší jak z roku 1990. Na první pohled obchůdek zaujme svým nápaditým „knírkatým“ logem a radíme vám, abyste do něj vešli, až budete mít spoustu volného času.

Adresa: Slezská 28, Praha 2

Zdroje: 1, 2, 3, 4