• Styling  • Jak správně zkombinovat kabelku s outfitem?

Jak správně zkombinovat kabelku s outfitem?

Pravidla šatníku dokáží být nevyzpytatelná do té míry, do jaké považujeme styl za všeobecně daný. A jelikož, nebo právě proto, že se trendy neustále mění, je osobní styl opravdu nenahraditelný. I tak není na škodu se občas poddat určitým poučkám, se kterými je téměř nemožné způsobit v rámci vašeho outfitu chybu.

Barvy vládnou světu

Však už to znáte. Absolutní klasikou mezi kabelkami je černá, béžová, hnědá, bílá či šedá. Je pravdou, že u černé kabelky vám ve slazení s outfitem nebude nikdy její barva překážet, třeba i u jinak celobílého outfitu. Co se týče šedé a hnědých tónů, nikdy neuděláte chybu, pokud ji budete kombinovat se stejně přírodními tóny. A opravdu se nemusíte bát ani kombinace béžová – šedá, za nás vypadá naprosto úžasně. Po bílé naopak nesáhnete nejspíš příliš často vzhledem k její nepraktičnosti, nicméně se jedná o trendy barvu kabelek pro letošní rok. Hodí se k riflím i jakékoliv černobílé kombinaci, popřípadě monochromatickému barevnému looku.

Pokud je pro vás klasika zakázané slovo, můžete experimentovat s plnou paletou barev. V kurzu je letos například zelená, fuchsiová, červená, fialová, modrá nebo oranžová. Barevnou kabelkou můžete podtrhnout jinak usedlý look, i doplnit barevnou explozi. Fantazii v tomto případě necháme na vás.

DailyStyle tip: Nespočet kvalitních kabelek podle posledních trendů naleznete na stránkách i v obchodech CCC. Kromě klasické kvalitní kůže si můžete vybrat i z ekologické kůže nebo kožených imitací. V nabídce na vás čeká více než 20 oblíbených značek.

Na velikosti záleží

Alespoň u non-oversized outfitů. Ty oversized totiž zvládnou velké i malé kabelky jakéhokoliv tvaru. Pokud ale vyrazíte ve skinny džínách s teniskami a v uplejším svršku, vyhněte se raději velkým, elegantním kabelkám, které budou v takovém případě působit rozporuplně. Zvolte raději batůžek nebo cross-body kabelku.

Osvojte si trendy

Pokud již několik let nesníte o konkrétní kabelce, možná vám k výběru té pravé kabelky pomůže se trochu porozhlédnout po aktuálních trendy kabelkách, které frčí na módních molech i u influencerů. Absolutním trendem posledních měsíců je vintage, takže hledejte jakékoliv kabelky, které připomínají nejikoničtější kabelky módních domů z časopisů vašich maminek. Kůže, ostře střižená silueta i zlaté detaily se stávají nadčasovou klasikou i trendem zároveň. Na nekonečném výsluní se také vyhřívá jedinečná baguette bag! Velkým trendem jsou navíc nejrůznější vzory, které dodají vašim outfitům šťávu. A nemusíte se omezovat na jejich použití pouze u jednoduchých outfitů.

A co jednotlivé příležitosti?

Základní pravidlo zní: pokud se chystáte na společenskou akci či večeři, rozhodně se vyvarujte své každodenní tote bag větších rozměrů a sáhněte raději po psaníčku či cross-body kabelce. Již nějakou dobu jsou trendy kabelky tohoto druhu posázené perličkami nebo jinými ozdobami či metalické odstíny! Podobnou a častou chybou je, pokud si tuto, byť i designer tote-bag vezmete s sebou spolu s cvičícím úborem. Sáhněte raději po batohu či jakékoliv cestovní tašce.

Pár slov závěrem

U výběru kabelky byste měli dbát nejen svého vkusu, ale také především vašich každodenních potřeb. Pokud se obejdete pouze s klíčemi, telefonem a peněženkou, jste šťastný člověk. My ostatní se musíme smířit s tím, že pro většinu příležitostí sáhneme po prostornějším designu. 

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky CCC.eu