• Fashion News  • Jaké jsou trendy ve snubních prstenech pro rok 2019?

Jaké jsou trendy ve snubních prstenech pro rok 2019?

Čeká vás letos svatba a vybíráte snubní prsteny, které jsou symbolem věčné lásky a sounáležitosti? Pak by vás mohlo zajímat, jaké jsou v tomto ohledu trendy pro rok 2019. A že vám pojem rose gold nebo eternity nic neříká? Tak to byste měli určitě urychleně napravit.

Rose gold

Žluté zlato je klasika, která asi nikdy nevyjde z módy. Vzhledem k tomu, že se jedná o přirozenou barvu zlata, tak tu s námi bude pokaždé. Nicméně růžové zlato – to se dneska těší největší oblibě. V barvě rose gold jsou dnes vyráběny hodinky, telefony, tablety… tak proč by rose gold nemohly být i vaše snubní prsteny? Vypadají stylově a dobře se kombinují se šperky, které mají stříbrnou barvu. Ale nenechte se mýlit – za jistých okolností mohou výborně doladit i outfit s doplňky ze žlutého zlata.

Eternity

Slovo “eternity” znamená v překladu z angličtiny “věčnost“. A přesně tak dlouho by měla trvat láska dvou lidí, kteří vstupují do manželského svazku. Ovšem pojem “eternity ring” není nic jako “věčný prsten”. Jedná se o prsten, který je kolem dokola posázený drahými kameny, nejčastěji diamanty. Tyto prsteny jsou tento rok velice v kurzu a určitě se na výsluní nějakou dobu udrží – vypadají totiž naprosto skvostně. Nicméně není to zrovna trendy šperk pro muže – “eternity” jsou především dámské snubní prsteny.

 

Na oba tyto trendy myslí známá česká šperkařská společnost Danfil Jewellery. Ta navíc poskytuje spoustu benefitů, jako je například rytina zdarma (navíc dokonce s výběrem ze 6 různých fontů), pomocníka při měření, dárkové krabičky zdarma a další nadstandartní servis. Jejich šperky jsou navíc vyrobeny z prvotřídních materiálů. Aby také ne – společnost Danfil Jewellery je registrována u Puncovního úřadu ČR a prochází pravidelnými kontrolami, ale také má za více než 20 let výroby mnoho spokojených zákazníků.

Přesvědčte se sami na webových stránkách společnosti Danfil Jewellery.

 

Zdroje: archiv společnosti Danfil Jewellery