• Lifestyle  • Jaký bude Váš rok 2015?

Jaký bude Váš rok 2015?

Rok 2014 je již definitivně za námi a před námi rok nový 2015. Co vás čeká, na co si dát pozor a čemu věnovat pozornost a energii zjistíte v následujícím horoskopu pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

znameni-zverokruhu-beran - kopie

Beran vyniká pevnou vůli a cílevědomostí, je to tvrdohlavé znamení, které si jde vždy tvrdě za svým. Beran se jen tak nevzdává, jakmile si něco usmyslí, snaží se to splnit. Horoskop na rok 2015 slibuje Beranům velký posun v osobním i pracovním životě. Beran si musí na začátku roku říct, na čem mu opravdu záleží a za tím si opravdu jít. Neplýtvejte už vaší časem a energií na věci, které pro vás nejsou důležité. Pokud chcete v práci získat povýšení, začněte pro to něco dělat. S vaším temperamentem a odhodlaností to dokážete. Rok 2015 bude Beranům přát, bude totiž plným energie a dynamiky. Máte obrovský předpoklad potkat lidi, jež vám otevřou obzory a seznámí vás s novým způsobem života zcela odlišným, než na jaký jste dosud byli zvyklí.

 Býk (21. 4. – 21. 5.)

znameni-zverokruhu-byk - kopie

Býk má silnou a tvrdou slupku, pod kterou se však skrývá citlivá povaha. Lidé v tomto znamení jsou velmi ambiciózní a umí si jít tvrdě za svým. Rok 2015 se pro vás bude zajímavě vyvíjet. Hned v úvodu budete muset udělat důležité rozhodnutí, které ovlivní vaši budoucnost. Nebojte se při něm dát průchod vlastním citům. V roce 2015 se také v zaměstnání konečně zhodnotí vaše píle a zodpovědnost. Můžete mít pocit, že některé vaše snahy nedopadnou na úrodnou půdu a nikam vás neposunou, ale neklesejte na mysli a vytrvejte. Úspěch se dostaví – sice později, ale o to větší. Máte plnou hlavu nápadů. Nebojte se je využít na vaší cestě za štěstím. Nabízejí se vám možnosti setkat se s novými lidmi, přičemž Neptun svým tajemným, magickým vlivem způsobuje, že celkově vaše vztahy k lidem se velmi mění.

 Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

znameni-zverokruhu-blizenci

Blíženec má v sobě dvě osobnosti, obě však bývají poměrně vyrovnané a stálé. Horoskop na rok 2015 se pro vás ponese ve znamení zlepšení. V minulém roce jste se potýkali s několika problémy v rodině a práci. Letos konečně pocítíte výrazné zlepšení. V práci bude Blíženec úspěšný, v průběhu roku dostanete několik nápadů na zajímavé projekty. Nebojte se je uskutečnit, vaše úsilí se vám posléze zhodnotí. V roce 2015 je potřeba, abyste přešli ke konkrétním činům. Užívejte si život naplno. Někdy je lepší vedle hlavní cesty, kterou nám osvětlují hvězdy, pečovat i o boční cestičky, které nás dlouhodobě vedou za vyšším cílem. Máte před sebou větší popularitu a oblíbenost. V této době máte také zvýšenou touhu po cestování, i kdyby se mělo jednat pouze o krátkodobé výlety.

 Rak (22. 6. – 22. 7.)

znameni-zverokruhu-rak

Rak je velmi citlivé a emocionální znamení. V životě se řídí tím, co mu říká srdce, nikoliv hlava. V osobním životě Rak zažije pozitivní i negativní změny. Věnujte v následujícím roce pozornost sami sobě a svým cílům. Pro přílišnou práci byste se mohli odbývat, což není dobré. V roce 2015 pocítí všichni raci velký přísun energie a elánu. Vaše umělecké a kreativní schopnosti budou v roce 2015 výraznější než kdy dřív. Budete mít možnost poznat spousty výjimečných lidí, a někteří z nich budou pro vás dokonce velmi vhodnými partnery do osobního, či profesního života. Jste příliš emocionální, tudíž pokud vám něco přeroste přes hlavu, dokážete jednat velmi podrážděně. V roce 2015 prosévejte své emoce přes jemné síto a zvyšte kontrolu nad svým chováním.

 Lev (23. 7. – 22. 8.)

znameni-zverokruhu-lev

Sebevědomí, cílevědomost a velká energie, přesně takto by se Lvi dali charakterizovat. Rok 2015 bude pro Lva úspěšný v oblasti vztahů. Bude pro něj snadné navázat nové pracovní i osobní kontakty. V práci se Lev dočká příjemných i nepříjemných okamžiků. Pokud bude pilný, může získat povýšení, či finanční prémie. Horoskop na rok 2015 slibuje Lvům velké změny. Je čas hodit za hlavu křivdy minulosti a dívat se vstříc novým zítřkům. Pokud se pohybujete v umělecké sféře, pak je čas ukázat svoji práci někomu, kdo ji ocení. Úspěch a sláva jsou na dosah. Štěstí se na vás skutečně usmívá, ať už v osobních záležitostech, lásce či financích. V tomto skvělém roce vás nic neodradí od vašich snů a tužeb.

 Panna (23. 8. – 22. 9.)

znameni-zverokruhu-panna

Lidé ve znamení Panny bývají perfekcionisty, ať už dělají cokoliv, chtějí to dělat pořádně. Horoskop na rok 2015 slibuje zhodnocení vaší celoroční práce. Vaši nadřízení si všimnou vaší píle a ocení to. Nepolevujte však ve svém nasazení, mohlo by vás to později dostihnout. Poslouchejte svoje srdce a běžte štěstí naproti. Rok 2015 přeje odvážným, tak se nebojte postavit se výzvě čelem. Změny přinese nejen osobní život, ale také finanční stránka. Konečně se dočkáte odměny za vaše dlouhodobě vynaložené úsilí. Obecně vás v roce 2015 čeká poklidné období. Buďte připraveni včas vykročit na vaši vysněnou cestu. Radost a spokojenost vám v tomto roce přinese nástup větší expanze v osobním životě.

 Váhy (23. 9. – 23. 10.)

znameni-zverokruhu-vahy

Typická vlastnost pro Váhy je váhavost, lidé v tomto znamení se zamýšlejí nad vším a všude. Horoskop 2015 značí pro Váhy pozitivní rok plný nečekaných událostí a změn. V následujícím roce se dočkáte několika důležitých změn. V práci se vám povede dobře. V průběhu roku sice pocítíte drobné zakolísání, nic pro vás však nebude znamenat. Do popředí se dostane vaše umělecké nadání a kreativita. Naučíte se rozlišovat tu pravou realitu ve světě plném přetvářek. Je na čase, aby jste se naučili říkat NE! Mnoho z vašich cílů může být letos vyplněno. Do šťastných situací se v tomto roce dostanete zásluhou svých přátel, kteří vám mohou významně pomoci v uskutečňování nějakého vašeho snu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

znameni-zverokruhu-stir

Štír je velmi vytrvalé a odhodlané znamení. Lidé ve znamení Štíru se nespokojí s obyčejným životem a vždy v sobě najdou hnací motor, který je posune dál. Horoskop 2015 slibuje Štírům vyplnění dlouhodobých cílů. K realizaci využijte svých komunikačních schopností a kontaktů. Pokud vytrváte, budete úspěšní. Horoskop na rok 2015 také radí, abyste se zbavili všeho nepotřebného, co Vám doma překáží. Urovnáte si přitom myšlenky a získáte tolik potřebný nový životní prostor… Máte za úkol naučit se smiřovat s tím, že se některé osudové ideály prostě zhroutí. Nicméně jste fénixové zvěrokruhu, čím tvrději dopadáte, tím z tohoto pádu vycházíte větší! Nyní by měla všechna vaše přání vystoupit na povrch a vaše představy oživnout, protože jste schopni je vyjádřit velmi tvořivou a spontánní formou. Překračujete běžné hranice myšlení a komunikace.

 Střelec (23. 11. – 21. 12.)

znameni-zverokruhu-strelec

Střelec je nezávislé a nespoutané znamení. Lidé v tomto znamení jsou optimističtí a nemají sklony k depresím. Pokud už dlouhou dobu uvažujete o změně pracovního místa, rok 2015 pro to bude ideální. Najděte v sobě dostatek odvahy a vydejte se vstříc trhu práce. Na konci vás bude čekat vysněná práce. Letos se setkáte s částečným protnutím vašeho osobního života na váš profesní život. Je důležité, abyste měli v osobním životě dostatek prostoru a podpory pro rozvoj vašeho profesního života. Bez dostatečné podpory bude pro vás obtížné, ne-li nemožné dosáhnout stanovených cílů. Střelec také během roku potká spoustu nových lidí, mezi kterými si vybuduje nová přátelství. Štěstí vám mají v tomto roce přinést záležitosti spojené se zahraničím. Pokud máte záliby související s dalekou cestou, je nejlepší čas je uskutečnit.

 Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

znameni-zverokruhu-kozoroh - kopie

Kozoroh je samotářské a cílevědomé znamení. Lidé v tomto znamení vynikají svou pracovitostí. Horoskop na rok 2015 říká, že se vám bude dařit v budování nových obchodních vztahů a navazování spolupráce. V osobním životě zažije Kozoroh pozitivní změny. Dočkáte se posunu ve vašem vztahu. Nebojte se takových změn a vykročte jim vstříc. Díky vaší kreativitě a přirozenému nadání se dostanete v roce 2015 do středu pozornosti. Nepřipravujte se o maličkosti, které dělají život krásným. Nebuďte pouhým divákem života kolem vás. Tento rok vás skutečně vybízí, abyste prožili mnohem více barvitějších a dobrodružnějších chvil, než jste byli v minulosti zvyklí. Mnozí z vás budou zvýšeně cestovat, což přinese neobyčejné naplnění.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

znameni-zverokruhu-vodnar

Vodnář je všeobecně velmi citlivé znamení, jehož chování velmi ovlivňuje intuice a pocity. Horoskop na rok 2015 slibuje úspěchy v práci. Vodnář na nich ale bude muset tvrdě pracovat, jen tak se dočká pracovního úspěchu a vděku od nadřízených. Když si nebudete vědět rady, zastavte se a naslouchejte svému vnitřnímu já. Vyjádřete svůj názor bez obav před ostatními kolem vás a chopte se příležitosti, která vám přijde do cesty. Co se celkově vašeho znamení týče, přináší tento rok velmi vzrušující a neobyčejné navazování kontaktů s druhým pohlavím, dokážete svými slovy zazářit a fascinovat, vaše zpočátku neprůhledné city se najednou změní až v magické porozumění. Překročte vlastní stín a zbavte se nešvarů nebo závislostí, které Vás již léta trápí. Horoskop v roce 2015 dává všem Vodnářům dobré předpoklady stát se spokojenými a vyrovnanými.

 Ryby (21. 2. – 20. 3.)

znameni-zverokruhu-ryby

Ryby jsou velmi citlivé a duševně založené osobnosti. Bývají spíše tišší a svůj názor si většinou nechávají pro sebe. Horoskop na rok 2015 Rybám přeje, dávejte si ale pozor na to, jak a kde se budete projevovat. Dostanete se do situací, ve kterých budete muset vyjádřit svůj názor. Nebojte se toho, nakonec ze všeho vyjdete jako vítěz. Vaše planeta Neptun letos hlásí, abyste šli za svými sny! Ujistěte se, že děláte vše co je ve vašich silách, abyste došli co nejdříve ke svému cíli. Za chvíle otálení můžete tvrdě zaplatit vašim neúspěchem. Vaši impulzivní povahu dejte raději k ledu, mnohem víc toho dosáhnete, když budete v naprostém klidu. Šetřete energii a dávejte pozor, kde byste mohli využít potenciálu druhých. Příležitosti budete mít v roce 2015 dost.

Zdroj obrázků