• Fashion News  • Jarní boty Dr.Martens v nových barvách Colour Pop

Jarní boty Dr.Martens v nových barvách Colour Pop

Nadobro se rozlučte se svými oblíbenci ze zimní sezóny a nastává ten správný čas obout se do bot, v kterých rozzáříte ulici na každém kroku. Novou sezónu s novými barvami startuje celosvětově známá značka Dr.Martens, která rozjasnila své klasické modely 1460 a 1461 o červenou, žlutou a modrou barvu ve vysoké i nízké variantě.

Popartové plakátové barvy posílají kolekci Dr. Martens Colour Pop na hranu, ale můžou se stát klíčovým kouskem celého outfitu. Jsou sice hodně zářivé, ale jinak v sobě nesou veškerou odolnost a kvalitu nesmazatelně vrytou v DNA Dr. Martens, což z nich dělá mnohem víc než jednoduše rozjařené jarní boty.

Všechny modely jsou dostupné v hladké kůži přišité k charakteristické podrážce se vzduchovým polštářem, nechybí nezaměnitelné žluté prošívání, které je pro značku rozpoznávací znak. Typické očko na zadní části boty už jen podtrhuje klasický rukopis značky. Která z těchto nových barev ikonickách bot Dr.Martens bude vaše?

Kolekce Colour Pop je k dostání v obchodech Freshlabels, Metalshop a Wulf. Kotníkový modely Dr.Martens za cenu 4490 Kč a nízká varianta modelů Dr.Martens za cenu 3990 Kč.

Zdroj fotografií: archiv značky Dr.Martens

Marketing manager