• Lifestyle  • Jedinečná párty s Time2Drink

Jedinečná párty s Time2Drink

V nedávné době byl spuštěn zcela nový portál, který se postará o to, abyste si mohli užít příjemný večer a užít si noční život.

Tento jedinečný portál se postará o vaši zábavu a vše, co k ní patří. Díky Time2Drink si můžete zajistit dostatek nápojů a vodních dýmek za velmi výhodné ceny. Je libo cocktail či šampaňské, nic není pro Time2Drink problém.

6_6

Fancy Lounge

1_6

Chicago Music Bar

A jak Time2Drink vlastně funguje? Nejprve se musíte rozhodnout, do jakého podniku a ve kterém městě budete chtít vyrazit. Následně si na portálu vyberete drink. Nabídka je opravdu široká. Chystá se vás na párty více? Zajistěte si dostatek drinků, nealkoholických nápojů a popřípadě i nějaké to drobné občerstvení. Navíc počet nápojů není na osobu nikterak omezen. Jakmile si v nabídce zvolíte nápoje, obdržíte platební údaje. Po zaplacení vám přijde sms zpráva a e-mail s informací a kódem, který předložíte v daném klubu. A zábava může začít…

6_2_

Baku Lounge

Time2Drink vám však dokáže připravit i párty, na kterou nezapomenete. Slavíte narozeniny, vyhráli jste golfový turnaj či se zkrátka jen chcete pobavit s přáteli? Objednejte si párty na míru! A co všechno k tomu potřebujete? Musíte vědět, kolik vás bude a kolik by přibližně měla vaše akce stát. Všechno ostatní už za vás zařídí Time2Drink. Vyberou nejvhodnější místo a zařídí vám i speciální akce. S Time2Drink na párty jen tak nezapomenete.

S Time2Drink vám bude noční život chutnat ještě více.

Zdroj 1 2 3 4 5