• Events  • Kamenická 100x jinak je za rohem!

Kamenická 100x jinak je za rohem!

Dark Concept Store se již potřetí rozhodl světlo reflektorů namířit přímo na ulici Kamenická a ukázat, co vše tato ulice nabízí! Pojďte si užít poslední teplé dny již tuto sobotu 16.9.2023 od 10:00. A co vás na akci čeká a nemine? To se dozvíte v článku!

Jídlo, pití, drinky!

Už tomu bude 8 let co se v Kamenické jednou ročně schází ti největší jedlíci a fanoušci hot dogů z Mr.HotDog. Muži, ženy, děti, kdokoliv! Přidejte se letos i vy na Mr.HotDoG’s Eating Contest 2023, kde navíc pomůžete dobré věci, konkrétně Nadačnímu fondu Šatník, který pomáhá samoživitelům.

Na místě si budete moci vychutnat skvělé drinky od pojízdného baru Carabar. G&T, Negroni, Tequilla – cokoliv si přejete poteče proudem. A sezónní podzimní drinky? Ty také nebudou chybět!

Milujete kávu a pečivo? V tom případě bude vaším svatostánkem La Forme Bakery, ve kterém najdete tu nejlepší kávu, sladké i slané pečivo, které vás doslova očaruje!

DESIGN FAIR BY DARK

Součástí bude i DESIGN FAIR by DARK na kterém najdete skvělou lokální a udržitelnou tvorbu našich nejmilovanějších designérů. S oblečení se vám představí značky jako City Folklore, NEUMĚLKYNĚ, Tears in Rain apod. Šperky vás oslní například Jarmilé, Things by E. a Armor Amor. Do bytu si můžete vybrat ze svíček Ironic Candles a pro radost třeba něco od MAMELLU!

Do it yourself!

Letos si budete moci pod profesionálním dohledem Jewellery by Juna vyrobit custom stříbrný prstýnek. Provizorní dílna se bude nacházet uvnitř DARK / Concept Store, Kamenická 20. Chcete si vyrobit jednoduchý tepaný kroužek? Lesklý nebo matný, s iniciály nebo krátkým slovem? Nebo vytvořit nějakou svoji vlastní zajímavou verzi? Je je to jen a jen na vás!

KNEDLO ZELO WEAR jsou mistři v merchi, které můžete znát z vašich oblíbených pop-upů a bister. Svoje boží výtvory přivezou i na Kamenická 100x jinak včetně možnosti vytvoření si vlastního potisku na jakýkoliv kus oblečení. Pořiďte nové tričko a upravte si ho dle radosti přímo u jejich stánku nebo si přineste si svoje oblečení, které chcete zpestřit a vdechněte mu tak nový cool vzhled.

Chtěli jste si vždy vyzkoušet jaké to je lámat vlny na dalekém Bali? Sousedi od řeky Vlny Štvanice vystoupí na souš 16.9., aby vás naučili veškeré triky které na souši jdou a ještě u toho můžete vyhrát poukaz na úvodní lekci surfu na Vltavě zdarma!

Jste spíše milovníci tetování? I na to jsou v Kamenické připraveni, můžete si totiž zkusit tetovací workshop pod vedením HAN.INKX, kde na chvíli zkusíte, jaké to je pracovat s tetovacím strojkem!

Více informací naleznete na události Kamenická 100x jinak.

Foto: archiv značek