• Gastro  • Nechte se oslnit všemi barvami Kuby s novým rumem Legendario Añejo Oro

Nechte se oslnit všemi barvami Kuby s novým rumem Legendario Añejo Oro

Pokud patříte mezi milovníky rumů Legendario, pak zajásejte. Na trh přichází nový poklad z této řady kubánských  rumů – Ron Legendario Añejo Oro. Ukrývá v sobě neodolatelnou chuť s tóny zralých meruněk a osvěžujících citrusů, které se elegantně mísí s nádechem vanilky a dubového dřeva. Pojďte si užít jedinečný zážitek, který ve vás probudí pocit exotiky a skutečného luxusu.

¨

Základem je výběr nejkvalitnějších surovin, v tomto případě tedy cukrové třtiny, která poskytuje základ pro sladkou a jemnou chuť, a z které se mistrovským uměním destilace stane základ pro jedinečný Ron Legendario Añejo Oro Rum. Svou finální chuť pak získá dozráním v těch nejlepších sudech z amerického bílého dubu. Stejně tak i svou typickou jantarovou barvu.

Ron Legendario Añejo Oro je vyráběn tradičními metodami, jejichž výsledkem je intenzivní, ale stále vyvážená chuť. Exkluzivní rum si můžete vychutnat samotný, nebo s kostkou ledu, případně v jednoduchém koktejlu. Pokud plánujete domácí večírek, bude tím ideálním překvapením pro vaše hosty,“ popisuje Kateřina Kolomá, Senior Brand Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Sama historie palírny Ron Legendario je spjata s historií ostrova Kuba. Počátky sahají až do roku 1946 a od tohoto roku se všechny rumy Legendario vyrábí jen v tomto karibském ráji, a to tradičními výrobními postupy. Na každý jednotlivý krok výroby dohlíží místní master blender, díky čemuž je zajištěna kvalita všech místních rumů.

Vyzkoušejte nový Ron Legendario Añejo Oro i vy a užijte si dokonale vyvážený rumový zážitek!

Tip na drink: Cuban Ginger

Ingredience

40 ml Legendario Añejo Oro

šťáva z půlky limety

• zázvorová limonáda

Postup

Naplňte vysokou sklenici ledem. Přilijte 4cl Legendario Añejo Oro, šťávu z půlky limetky a dolijte vaší oblíbenou zázvorovou limonádou. Ozdobte plátkem limety či plátkem zázvoru.

Zdroje: 1, 2