• Lifestyle  • Kate Winslet jako hlavní hrdinka v seriálu Mare z Easttownu na HBO GO

Kate Winslet jako hlavní hrdinka v seriálu Mare z Easttownu na HBO GO

Kate Winslet musíte znát z Oscarového snímku Titanic. Teď ji můžete vidět v minisérii Mare z Easttownu.

Mare z Easttownu je seriál, který je horkým adeptem na seriál roku. HBO GO ho předvedlo 19. dubna a nyní slaví velký úspěch.

Ne jen hvězdné obsazení dělá z minisérie takový trhák. Dalo by se říci, že Kate Winslet hraje v seriálu životní roli. Scénárista Brad Ingelsby ji obsadil do role detektivky z malého města v Pensylvanii, ve kterém došlo k brutální vraždě. Krom toho, že se Mare snaží o vyšetření případu, musí se starat i o problémy v jejím osobním životě. Můžete se těšit na sedm dílů plných napětí a zvratů. Jedná se o klasickou detektivní sérii, avšak s citem a kinematografickým umem zvládnutou. Zaručujeme vám, že jakmile se podíváte na první díl, už se od seriálu neodtrhnete!

Kate Winslet obětovala seriálu spoustu volného času a energie. Před samotným natáčením absolvovala tvrdé tréninky, zápasení a nespočet naběhaných kilometrů. To vše ale stálo za to. Díky skvělé formě dokázala zahrát svou roli s větší autentičností.

„Přečetla jsem si scénář a ta postava byla jako sen pro herečku středního věku, abych byla upřímná. Tohle spojení sice nenávidím, ale je mi pětačtyřicet, už mi není dvacet,“ říká Winsletová. „A tak když jsem si přečetla Mare, došlo mi, jaké mám štěstí, že mi nabídli něco, co mohla dost dobře dostat třeba nějaká Američanka. Scénář byl tak uvěřitelný a skvělý. Cítila jsem, že bych klidně taková slova mohla říkat sama. Přijde mi to jako velmi chytrý příběh,“ chválí Winsletová. „Je spíš o komunitě, lítosti, soucitu a žalu. O tom, jak žijí opravdoví lidé a jak se potýkají se skutečnými problémy.“- magazin.aktualne.cz

Zdroj fotografie: HBO Česká republika