• Lifestyle  • Kdo bude nová Gossip Girl? Seriál plný intrik čeká návrat!

Kdo bude nová Gossip Girl? Seriál plný intrik čeká návrat!

Společnost HBO se pustila do nelehkého úkolu a rozhodla se vytvořit novou verzi kultovního seriálu Gossip Girl. Původní verze v roce 2007 v podstatě odstartovala módní revoluci a sklidila celosvětový úspěch. Nastolí reboot tohoto oblíbeného seriálu stejný trend? A kdo nahradí módní ikony Serenu a Blair? Na následujících řádcích se dozvíte vše, co potřebujete vědět o nové Gossip Girl.

Jak jsme již v úvodu prozradili, jedná se o novou verzi světoznámé Gossip Girl. To znamená, že na obrazovce se bohužel neobjeví klasická sestava v podobě Sereny, Blair, Nata, Chucka nebo Jenny. Neklesejte ale na mysli, i tak to vypadá, že seriál bude mít co nabídnout.

Co nabídne děj?

Scénář, stejně jako originál, pojednává o manhattanské smetánce. I tentokrát bude teenagery sledovat tajemná Gossip Girl. Na rozdíl od původní verze se ale drby a fámy nebudou šířit prostřednictvím esemesek, ale na sociálních sítích, jako je Instagram a Twitter. V tomto ohledu uvědomělejší děj upozorňuje na značný a často i ničivý vliv těchto sociálních sítí na životy teenagerů.

Jaké je herecké obsazení?

Tvůrci seriálu obsadili mladé herce, jejichž jména vám pravděpodobně tolik neřeknou. Na rozdíl od původní verze, kde většina postav jsou heterosexuální jedinci s bílou kůží, je herecký casting nové Gossip Girl etnicky rozmanitější a pracuje i s charaktery LGBT komunity.

Když přejdeme ke konkrétním jménům, v hlavních rolíh se objeví Emily Alyn Lind, Whitney Peak a Eli Brown. Dalšími jmény na seznamu jsou například Evan Mock, Tavi Gevinson, Savannah Smith nebo Zión Moreno.

Na otázku, jestli se v seriálu přeci jen neobjeví někdo z původního obsazení, jako například Blake Lively, Leighton Meester nebo Ed Westwick, producent Josh Schwartz odpověděl: „Oslovili jsme všechny, kdyby se chtěli nějakým způsobem zapojit a aby věděli, že se to děje a že bychom byli rádi, kdyby se zapojili. Ale závislé to na nich nebude.“

To, co zůstává při starém, je hlas Kristen Bell, který skalní fanoušky provázel každou epizodou původní verze Gossip Girl. Také vám v hlavě hned naskočí „Hello, Upper East Siders“?

Kdy a kde seriál uvidíme?

Novou Gossip Girl budete moci sledovat na stanici služby HBO s názvem HBO Max. Seriál už měl být k vidění v listopadu roku 2020, ale kvůli pandemii se datum přesunulo na letošní rok. Přesné datum však není známo. Doufejme, že nové tváře Gossip Girl uvidíme na obrazovkách již brzy!

Zdroj: 1